• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Işte O Harem!

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
217,840
tövbe bismillah. buraları yıkılıyo benden yıkılıyo her gün peşime bıyıklı takılıyor hahahah Allah günah yazmasın:)

LeGoLaS

Onursal Üye
Konular
4,885
MFC Puanı
15,790
Bu nedir yahu sosyal medyada da baya popüler bıyıklılar :) Arkadaş göz var nizam var ozaman neden bu kadar akılları beş karış havadaymış anlamadım :p

Min

Üyeliği durduruldu!
Konular
41
MFC Puanı
7,680
Bu nedir yahu sosyal medyada da baya popüler bıyıklılar :) Arkadaş göz var nizam var ozaman neden bu kadar akılları beş karış havadaymış anlamadım :p

aga o zamanlar gratis yok retrica yok dudak büzmeli foto yok.
marmaray hattı gibi kırışıklarını fondötenle kapatan kokoş kızlar tabi ki o dönemin bıyıklı kadınlarıyla alay edecekler.
twitterda instagramda retricalı filtreli foto ekleyen o güzel kızlar var ya benim babaannemin ölüsü bile çoğundan daha diri gerçekte :d
asansörde damacanaya tecavüz eden insanlarız karı kız beğenmiyoz bide :d

vioLeta

Özel Üye
Konular
946
MFC Puanı
540
Hayallerindeki kadını bul diye her şey SeLCuK cum :(

Konular
4
MFC Puanı
130
Bende dün gördüm ve ani şok geçirdim. Sonra düşündüm de çok mantıklı geldi.

Allah bir yerden alıp başka yere vermiş olabilir. Ondandır bütün bu gözde hatun ayakları :D :D

Yine fesatım allahım sen affet!

Konular
0
MFC Puanı
10
İşin gerçeği şu.O dönemde kadınların tiyatro oyunlarında oynaması mümkün olmadığından bu resimdekiler erkek ve tiyatro oyucusu bunlarda o oyundan kalma karakterler...