• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

İtalyan kızını mı rus kızını mı alayım?

Muhtar

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0

Yav adam smdi bişey dese mevxu uzayacak yeterince ortam gerildi kaç haftadır zaten birkaç gereksiz insan yüzünden ;)
O yüzden yoksa banane girin birbirinize çekirdek çitliyip kahve içerim ama işte
Maksat forum huzuru :D

Desin kendi bilir , konuyu dağıtmış olurum işte, Forumda konuşulacak konu değil bunlar, siz anlamadınız ama bayan arkadaşlardan özür dileyerek yazıyorum aklınca 'grub' muhabbeti yapmaya çalışıyor ;)

Konular
14
MFC Puanı
170

ya Temek fıkrası varya bir italyan rus alman fransız hepsi bir uçakta felan dye
bi alman eksikti oda olsun fıkra gibi olur dedimdi :D

Bence hepsi itici.

almanı atalım danimarkalı alalım oda olur adam fıkra yazmıs zaten gülün allah allah :s78:

artı kim itici :f38: tovbe de :D italyan iyidir fransız hoştur acem candır gerisi boştur :f38:

Loony

MFC Üyesi
Konular
305
MFC Puanı
180
tovbe est ne alaka seninkide tipik hatun modeli tripkar kişilik :f38: güzeller işte nesini sevmedin de bana sardın kızlardan koleksiyon yapan konu sahibi benim gunahım yok :f38: :t10:

Sende çok masumsun adam italyan rus yazmış sen portekize çine japona oh maalah :D
El atmadıgın kalmadı ne dır bu erkeklerdeki yabancı hatun aşkı :hih:
Kınıyorum sizi.

Konular
14
MFC Puanı
170

Sende çok masumsun adam italyan rus yazmış sen portekize çine japona oh maalah :D
El atmadıgın kalmadı ne dır bu erkeklerdeki yabancı hatun aşkı :hih:
Kınıyorum sizi.

yuhhhh ne çini ne portekizi hele japon asla es gezmezdim ben okumadım yazmadım oyle seyler ...

artı türk kızları uzak dursun mu dedim ben aaa :f38: bu milletlerde aşk olmuyor benim kafa ondan yakınım :D :s25: