• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

itiraf

Konular
1,453
MFC Puanı
810
Richard Marx / I will be right here waiting for you

bu parçanın bende çok büyük degeri var. çocuklugumdan kalma bir parça.
ilk dinledigim zamanlar ingilizce bilmiyordum. parçanın ezgisi akışı vurgusu bana hep hüzün aşılıyordu hep öyle dinliyordum.bir gün ingilizceyi ögrendigim zaman uzun zaman sonra bu parçayı açıp dinledigimde ne kadar dogru bir parça oldugunu anladım. e bende tabi sevdim aşık oldum elbetde. benimde 2005 de büyük bir aşkım büyük bir sevdam hatda aldıgım nefes oydu dedigim bir büyük bir aşkım vardı. onunla ilk tanıştıgım zaman ilk bu parçayı ona hediye etmiştim.bir gün ayrılırsak ayrı düşersek kavuşamazsak hep bu parçayı dinlemesini istedim. merak edenler olucaktır ne oldu o kıza diye ? yok yani ne diyebilirimki anlatması çok uzun acıtan sancıtan kanatan bir durum benim için. ben şuan bu parçayı dinlerken buraya bu düşüncelerimi yaziyorum sizlerle paylaşmak istedim. acaba şuan benim dinlerken agladigim gibi oda dinlerken aglıyormu ? yada bu parçayı belkide hatirlamak bile istemiyordur. kim bilir belki beni çoktan unutmuş başka aşklara yelken açmıştır. hani ben cogu zaman forum kanalında yazıyorum ya. benim için aşk sevgi yok ben bir kızla sadece çıkarım sevgili olmam en fazla 2 ay takılırım felan. evet hepsi dogru. bu kadınları ucuz görüyor oldugum anlamına gelmez yada intikam felanda almıyorum. ben hep korkak oldum hep kaçtım hep korktum. hep şunu sordum kendime. bir daha aşık olacagım insan CEREN gibi bir sonla biterse. hep korkak davrandım hep korkuyla yaklaştım ve halada korkuyorum. aslında anlatıcak çok şey var. konuyu tam baglıyamadım anlatamadım ama umarım çogunuz bir msj almışsınızdır bu yazdıklarımdan.. ve şarkı bitiyor ve ben şimdi parçayı yeniden açıp yeniden aglamak için parçanın bitmesini bekliyorum. daha ne diyimki sözün bittigi yer işte..