• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Ivanka Trump’a Suudi işadamından ahlaksız teklif!

Project

Üyeliği durduruldu!
Konular
71
MFC Puanı
20
421

Ivanka Trump Suudi Arabistan gezisinde güzelliğiyle göz kamaştırdı. Suudi işadamı Bedir Fehd Abdullah ise çizmeyi aştı. 2 çocuk annesi Ivanka ile evlenmek istediğini açıkladı.

ABD Başkanı Donald Trump, ilk yurtdışı seyahatine çıktı. Kızı Ivanka ile Beyaz Saray Kıdemli Danışmanı olan damadı Jared Kushner'a da yanına aldı. Ivanka Trump, Arabistan ziyaretinde adeta gözleri kamaştırdı. Güzelliği ile Arapların ilgisi üzerinde topladı. Bedir Fehd Abdullah adlı Suudi işadamı ise çizmeyi aştı. 2 çocuk annesi İvanka ile evlenmek istediğini açıkladı.

Suudi işadamı, sosyal medyada yayınladığı videoda, "Ben Bedir Fehd Abdullah. Kral Selman'dan, Trump'ın kızı Ivanka'yı, Allah'ın izni ve Peygamber'in kavliyle bana istemesini talep ediyorum" ifadelerini kullandı.

Öte yandan önceki gün Suudi Arabistanlı girişimci kadınlarla bir araya gelen Ivanka, babasıyla çıktığı geziden karlı çıktı. İşadamlarından, kadın girişimciler için kurduğu fona, 100 milyon dolarlık yardım sözü aldı.

Takvim.

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,700
Para bol suudi sehy de kim kardashian 1 gecelik kaç trilyon verdiydi kardashian kabul ettiydi zamanında

Joe.

Emektar Üye
Konular
1,140
MFC Puanı
4,850
Ne garip adamlar ya , teklif ettiği kadında paralar ile istediği gibi oyun oynuyor :) Gerçekleşmesi zor istek.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,700
Ahlaksız bunlar ahlaksız