• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

İzmir'de neler olur ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şahsiyet

MFC Üyesi
Konular
1
MFC Puanı
20
izmirde bu seçimde farklı bir sonuç olacağını bkeliyorum ben. artık "izmir gelsin" de denemeyecek sanki:) garanti görülen şehirlerde chp hizmet vermiyor belli ki.
hamza dağ'ın vaatlerini duyan izmirliler fikirlerini değiştirmeye başlamıştır. bence akpnin eli çok güçlü, ya kazanacak ya da çok az bir farkla kaybedecek

_bigguy_

Süper Moderatör
İçerik Üreticisi
Konular
22
MFC Puanı
41,550
Hayırlısı olsun

goodidea

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
10
ben de izmirde hamza dağ kazansın istiyorum bir izmirli olarak çünkü artık izmirin değişmesini istiyorum

ellerinesaglik

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
10
izmirde bu seçimde farklı bir sonuç olacağını bkeliyorum ben. artık "izmir gelsin" de denemeyecek sanki:) garanti görülen şehirlerde chp hizmet vermiyor belli ki.
hamza dağ'ın vaatlerini duyan izmirliler fikirlerini değiştirmeye başlamıştır. bence akpnin eli çok güçlü, ya kazanacak ya da çok az bir farkla kaybedecek
hayırlısı :) hizmete ve isme verilen bir seçim sonucu olur inşallah.

antidepresan22

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
10
aslen izmirliyim çok oldu taşınalı ama her gittiğimde çocukluğumdaki izmirle aynı izmiri görüyorum neredeyse bi arpa boy geliştiremediler güzelim şehrimizi

Şahsiyet

MFC Üyesi
Konular
1
MFC Puanı
20
İzmirliler ve antalyalılar chpyi bu seçimde gönderecek gibi gözüküyor hiçbiri hizmetten memnun değil. Hakan tütüncüyü dört gözle bekliyorlar

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,091
MFC Puanı
20,830
https://www.megaforum.com/yardim/kosullar/ adresinde;

Tüm üyelerin kuralları okuyup kabul ettikleri varsayılır. Yeni üye olunması yada kurallardan haberder olunmaması, kuralları ihlal etmek için geçerli bir neden değildir. Kural listesi dönem dönem güncellenir ve üyeler periyodik olarak kural listesini gözden geçirmelidirler.

MADDE 1 - GENEL FORUM KURALLARI
Kural 2) Forumda dini, siyasi veya politik içerikli mesajlar ile propaganda yapılamaz.

dolayı bu forum konusunun kaldırılması/kilitlenmesini yönetimden rica ediyorum.

Zaten millet gergin, daha fazla gerilmeyelim....

Son düzenleme:
Konular
0
MFC Puanı
430
Bir gün İzmiri de görmek isterim. Ama uzak.

RebeLLiouS

Onursal Üye
Konular
4,783
MFC Puanı
17,280
😂😂😂 Çok güldüm yazdiklarina. CHP dışında bir partinin İzmirde kazanma ihtimali yoktur. Sen kimin partisine hizmet ediyorsan git onlarin olduğu yerlerde propaganda yap. Rengin burdan belli oLuyor zaten 🎈🎈🎈

kadiralkan69

MFC Üyesi
Konular
6
MFC Puanı
90
ben de izmirde hamza dağ kazansın istiyorum bir izmirli olarak çünkü artık izmirin değişmesini istiyorum
Hamza dağ kazandığı an şehri unut bir tane yeşil yer kalmayacak, daha fazla göçmen gelecek. Ben şehrimde böyle şeyler olsun istemiyorum şahsen. Ayrıca parti logosunu kullanmaya çekinen biri benim hakkımı nasıl savunacak.

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,091
MFC Puanı
20,830
Evet, millet gerilmeye başlamış.....!!!

Aslında anlamsız bir söz yetiştirmesi bu....

Bu ülke'de siyaset, "millet ve milletin menfaati için yapılmaz"

Bu ülke'de siyaset, "söz konusu kişilerinin ceplerini doldurmak,devleti sömürmek/emüklemek (emme) için yapılır.

Böyle bir başı bozuk düzende

Fikir yarıştırmak da gereksizdir....

Bundan dolayı...

Forum kurallarını "bahane" yaparak....

Konuyu "sonsuza" kadar kilitliyorum ki....

Millet (bu forum'un üyeleri) birbirlerine daha fazla kırıcı olmasın....!!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...