• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

İzmirdeki Yeni Projeler

Emre3500

MFC Üyesi
Konular
3
MFC Puanı
0
Merhaba arkadaşlar acaba musa çiçek inşaatın projelerinden haberdarı olan, bu konuda fikri olan var mı? Özellikle park 232 projesi

ozcelikahmt

MFC Üyesi
Konular
2
MFC Puanı
0

Melikee35

MFC Üyesi
Konular
6
MFC Puanı
0
Musa Çiçek İnşaatın projelerinden biri olan Park 232 - 7.000 m2 inşaat alanı üzerinde, 2 blok 31 butik daire bulunuyor. Proje 2+1 ve 3+1 dairelerden oluşuyor. Ayrıca Park 232 ulaşımında en merkezi noktasında; Adnan Menderes Havaalanına 15, Gaziemir’e 18, Menderes’e 12, Torbalı’ya 11 km mesafe uzaklıkta yükselen bir proje olarak yer alıyor.

Park 232 | Musa Çiçek İnşaat Markası

Emre3500

MFC Üyesi
Konular
3
MFC Puanı
0
Emre3500 merhaba, paylaşım için teşekkürler. Ancak bilgi edinmek istediğiniz konuyu daha detaylı bir şekilde iletirseniz sanki daha iyi olabilir. Nitekim projelerin hangi konusu hakkında önemle bilgi aramaktasınız acaba bu tarz acıklayıcı ve detaylı yazabilirseniz benim bir proje sitesine üyeliğim var oradan araştırmaya çalışacağım.

Teşekkür ederim gerçekten. ben musa çicek inşaatın park 232 projesi hakkında bilgi almak istiyordum. yani projenin ayrancılar mevkinde olduğunu 2 artı 1 ve 3 artı bir projelerden oluştugunu araştırdım öğrendim de. satışlarında indirimler, kampanyalar var mı? fiyatlar ne kadar diye bir araştırma yapmak istemiştim. biraz araştırdım da sanırım iletişime geçmeden diret öğrenemicem. Biraz birikmişim var, konut kredisi de çekip güzel bir projeden ev almak niyetindeyim açıkcası.

Konular
67
MFC Puanı
0
Musa Çiçek İnşaatın projelerinden biri olan Park 232 - 7.000 m2 inşaat alanı üzerinde, 2 blok 31 butik daire bulunuyor. Proje 2+1 ve 3+1 dairelerden oluşuyor. Ayrıca Park 232 ulaşımında en merkezi noktasında; Adnan Menderes Havaalanına 15, Gaziemir’e 18, Menderes’e 12, Torbalı’ya 11 km mesafe uzaklıkta yükselen bir proje olarak yer alıyor.

Park 232 | Musa Çiçek İnşaat Markası

satışları devam ediyor bu projenin. iyi bir proje reklamlarını falan görüyorum facede. Boliva Bornova beni daha çok cezbediyor ama. bence bornovaya en güzel projelerinş boliva bornova ile yaptı musa çicek insaat.

Deniz35

MFC Üyesi
Konular
13
MFC Puanı
0
Musa çiçek insaat ın park 232 gibi alt bir markası sanırım 232 flora. gaziemir de çok yakında diye reklamlarını gördüm. nasıl bir proje olacak merak ediyorum.