Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kadınlar en iyi alışveriş arkadaşını seçti

JuLia

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • Üyelik Tarihi
    20 Haz 2009
  • Mesajlar
    2,193
  • MFC Puanı
    181
  • MFC Seviyesi

İngiltere'de kadınlara alışveriş arkadaşı olarak tercih ettikleri kişiler soruldu.İngiltere'de yapılan bir araştırmada kadınların alışverişte en rahat ettikleri partner soruldu. Verilen yanıtlarda anne, kıyafetin yakışıp yakışmadığı konusunda doğruyu söylediği için birinci tercih edilen kişi olarak öne çıkıyor.


Bu konuda belirleyici olan "Bu kıyafetle kalçam büyük gözüküyor mu?" sorusu. Bu soruda en doğru yanıtı annelerin verdiği belirtildi. Araştırmaya göre bu konuda sevgili ve hatta en iyi arkadaş bile doğruyu söylemiyor.
2000 kadın arasında yapılan araştırmada kadınların yüzde 70'i annelerinin bir kıyafetin yakışıp yakışmadığını en doğru şekilde söylediğini beyan etti. Buna karşılık kocalar ve erkek arkadaşlar alışverişte kadınların yanında bulunduracağı en kötü partner olarak ortaya çıktı. Kadınların yüzde 56'sı bir seyahatte kısa süreli alışverişlerde onları tercih edebileceğini belirtti.
En iyi arkadaş ise annelerin yanında çok gerilerde kalıyor. Araştırmaya katılan kadınların yüzde 22'si alışveriş partneri olarak en iyi arkadaşını tercih ettiğini söyledi.


Londra'da bir alışveriş merkezi olan The Chimes tarafından yapılan araştırmayı değerlendiren sözcü Donna Watson alışverişte büytün kadınların aynı sorunu yaşadığını ve kıyafetin yakışıp yakışmadığını belirlemek için birçok öneri aldıkalrını ifade etti.
 
Üst Alt