• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Kadınlar Olgun Erkek İstiyor

Konular
14
MFC Puanı
170
Köle miyiz biz.
Bence hiç bir kendini ezdirmemeli.

bencede yakısır ezdirmeyin...

bu yaklasım değilmi bunlara sebeb olan .. ezen ezmek isterse nasıl ezidrmiyorsun allah askına bi desene ... muhim olan biz kole değiliz bizi ezmezsiniz yada ezmeyin demekmi sence? muhim olan o ezen erkekte bi kadının evladı o kadın anne yada es yada arkadas elin kalmyacağını oğretecek olan da gene kadınlar ... ezmeyin bizi ezme beni ezmeezsin beni nasıl mani oluyorsun lafla hele bi erkeğe bunu dik bi şekilde soyle kocana yada sevgiline ws zaten peşinen eziliceksin erkek ezikliği ezmekle orter ... kas gucu kalp gucu kalbinizi kullanın cenenizi değil derim ben buda benim yorumum ...

Konular
1,897
MFC Puanı
15,160
Ya okumadan yorum atmayın şu konulara

Konular
1,897
MFC Puanı
15,160
Sen çok iyi bir yorumcusun begenerek takip ediyoruz :) bizi asagilayanlara lafım

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,700
kadınların istekleri bitmez :D