Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kadınlara Asla Verilmemesi Gereken 4 Hediye

Araf

Yasaklandı!
Yasaklandı!
  • Üyelik Tarihi
    5 Ara 2016
  • Mesajlar
    3,032
  • MFC Puanı
    47
  • MFC Seviyesi

Kilo kaybıyla ilgili her şey


Kız arkadaşınız özellikle bir istekte bulunmadıysa, ona kilo vermesine yardımcı olacak bir şey almayın, bedenine göre küçük şeylerde almayın. Kız arkadaşınız kilosu ile ilgili sızlanabilir, ama sizden bir çözüm bulmanızı istemezler, onu olduğu gibi sevdiğiniz düşünürler. (Öyle düşünmek isterler.)
Temizlik ekipmanları


O bir temizlik hastası olsa bile yine de ona asla elektrikli süpürge ve benzeri şeyler almamalısınız. O sizin hizmetçiniz değil, o yüzden öyle hissetmesini sağlamayın.
Kişisel bakım ürünleri


Krem, epilatör, ve benzeri ürünleri sakın almayın, çünkü bu tarz ürünler onu artık beğenmediğinizi düşündürebilir, sevgiliniz iğneleyici bir mesaj veriyormuşsunuz hissine kapılır.
Hiçbir şey


Kötü bir hediye almaktan daha kötü tek bir şey vardır, o da hiçbir şey almamaktır. Kız arkadaşınız ''bu sene hediye almana gerek yok'' gibi bir şey söylese bile, yine de onu düşündüğünüzü gösteren küçük bir şey vermelisiniz. Yazdığın bir şiir olabilir, ikinizin çerçevelenmiş bir resmi olabilir.
 
Üst Alt