• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.
Konular
1,897
MFC Puanı
15,160
Kadınları Sinir Etmenin Yolları

Durmadan giyimimize karışın hatta abartarak insanLar içinde rencide edin..

Yer mekan dinLemeden kawga çıkarın ve insanLara reziL edin...

Erkek arkadaşLarımız önünde onLarı istemedikLerini beLLi edin.. Neden böyLe yapıyorsun dediğimizdede ben ne yaptım diyin..

Bizim sorunumuz varken bizim yanımızda oLmayın ama sizin sorununuz varken biz yanınızda olmazsak anlayışsız oLduğumuzu söyLeyin..

İLişkide yaşananLarı yada sorunLarı en yakın arkadaşLarınızLa payLaşın..

Sorumsuz oLun hayatı gündeLik yaşayın..

AnLamadan dinLemeden yargısız infaza geçin her zaman...

Bizim beynimiz yokmuş gibi kimLerLe görüşüp görüşmeyeceğimize karışın..

Biz sizi aradığımızda işim var deyin..Bizi aradığınızda da işim var diyince senin ne işin olabilir benden başka diyin inanın acayip tilt oluruz...

TelefonLarımızı kurcaLayın her mesaj için bu ne demek diyin...Birde hiç sormadan telefon defterini siLin.. (en etkiLi yöntemLerden birisi)

Bir konu hakkında konuşurken dinLermiş gibi görünün ve soru sorduğumuzda aLakasız birşey diyin...

Kadının sırtından sopayı karnından sıpayı eksik etmiyeceksin mizacına sahip oLun...

Aldatın ve bunu örtbas etmek için iyice saçmaLayın...

BaşkaLarına sinirLenip stres topu gibi sinirinizi bizden çıkarın...

Herşeyi ben biLirim havasında dolanın....

Durmadan arayın telefona soluk aLdırmayın biz yapıncada ne yaptığını sanıyorsun diyin....