• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Kadir Has'ta kaybeden yanar

SeRDaR

MFC Üyesi
Konular
431
MFC Puanı
2,790
Kayserispor ile Samsunspor pazar günü Kadir Has Stadı'nda karşı karşıya gelecek. Alt sıralardan kurtulma mücadelesi veren ve azda olsa play-off şansı bulunan Kayserispor, kümede kalma mücadelesi veren Samsunspor'u ağırlayacak.
Son haftalarda çok önemli puanlar kaybeden ve ikinci devrenin hayal kırıklığı yaşatan takımı olan Kayserispor, hedefinden uzaklaşarak play-off şansını oldukça zora soktu. Kendini bir anda alt sıralarda bulan Kayserispor, ciddi anlamda yaşadığı puan kayıpları nedeniyle düşme hattındaki takımları ensesinde hissetmeye başladı. Nedeni bilinmeyen ancak teknik direktör Şota'nın hatalarına bağlanan büyük düşüş Kayserispor'un sezon başında hedeflediği yerlerin çok çok uzağında kalmasına neden oldu.
Kayserispor, kalan haftalarda artık puan kayıpları yaşamak istemiyor. Pazar günü sahasında konuk edeceği Samsunspor maçının hazırlıklarına hız kesmeden devam eden sarı-kırmızılılar, rakibinin düşme potasının içinde bulunması nedeniyle oldukça çetin bir mücadele vermek zorunda kalacak. Bir yanda alt sıralardan kurtulmak ve play-off şansını son haftalara kadar taşımak isteyen Kayserispor, diğer yanda ise kümede kalmak için son kozlarını oynayan Samsunspor var. Her iki takım için hayati önem taşıyan bu mücadele bir anlamda kaybedenin yanacağı bir hafta olacak.
Teknik direktör Şota, "Kazanmamız gereken bir maç. Mutlaka kazanmalıyız" diye konuşurken, taraftarlara da çağrıda bulundu. "Bizi destekleyin" diyen Şota, son derecede önemli bir maçı taraftar desteği ile kazanmak istediklerini söyledi.
Diğer yandan Kayserispor'un savunmadaki başarılı ismi Hasan Ali Kaldırım, bu sezon istedikleri gibi puan toplayamadıklarını, ancak gelecek yıllarda daha da iyi olacaklarını söyledi. Kaldırım, Kayseri'de yayın yapan bir televizyon kanalında canlı yayın konuğu oldu. Sarı-kırmızılı forma altında başarılı olduğunu ve A Milli Takım'ına kadar yükseldiğini söyleyen genç oyuncu, Kayserispor'a çok şey borçlu olduğunu anlattı.
İyi bir arkadaşlık ve iyi bir yönetim şekli olduğunu söyleyen Kaldırım, "Beni ben yapan büyüklerime sonsuz teşekkür ederim. Kayserispor forması altında başarılı oldum. Burada mutluyum. Eğer başka bir takıma gitmek zorunda kalırsam kulübüme para kazandırmadan gitmem" dedi.