• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Kafa Tatlandırıcı Megaforum Geyikleri

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
Okumaktan bi hâl oldum artık üflemeye başladım reis. :D
Sen naptın nasılsın? :)

bişi olmaz damat bünye alışık ya çok da şaapma :honk:

bugün pazartesi ya herkes diyet yapmaya karar vermiş sanırım, bi yoğundum bi yoğundum ki sorma .s.s son bitane kaldı işte onu bekliyorum :torpu
sen naapiyon nerelerdesin hiçbir yere uğramıyorsun fark ettim :honk:

By BiLiNMeZ

MFC Üyesi
Konular
2
MFC Puanı
500
bişi olmaz damat bünye alışık ya çok da şaapma :honk:

bugün pazartesi ya herkes diyet yapmaya karar vermiş sanırım, bi yoğundum bi yoğundum ki sorma .s.s son bitane kaldı işte onu bekliyorum :torpu
sen naapiyon nerelerdesin hiçbir yere uğramıyorsun fark ettim :honk:

Alışkanlıklar kolay terkedilmiyor derlerdi inanmazdım halen okuyorum :(
Bugün diyet için gelip süresinden önce bozanlara cezai işlem uygulamak gibi bi sistem var mı? Çok kazançlı olur bence. :)
Ben aynı ya bildiğin gibi. İçime kapandım işte evleniyorum yakında. :)

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
Alışkanlıklar kolay terkedilmiyor derlerdi inanmazdım halen okuyorum :(
Bugün diyet için gelip süresinden önce bozanlara cezai işlem uygulamak gibi bi sistem var mı? Çok kazançlı olur bence. :)
Ben aynı ya bildiğin gibi. İçime kapandım işte evleniyorum yakında. :)

evleniyorum derken damat :eek:
kimle nerde ne zaman :honk:

damat senin kafa çalışıyor finansal konularda da işte ben daha kredilerimle boğuştuğumdan şu an müşteri kaybını göze alamam :honk:

By BiLiNMeZ

MFC Üyesi
Konular
2
MFC Puanı
500
evleniyorum derken damat :eek:
kimle nerde ne zaman :honk:

damat senin kafa çalışıyor finansal konularda da işte ben daha kredilerimle boğuştuğumdan şu an müşteri kaybını göze alamam :honk:

Risk alırsan 2 haftada krediyi kapatıp 2 yılda vergi rekortmeni olursun bi düşün bence. :D
Yanlış anlaşılmasın ev sahibi oluyorum kısmetse. Yoksa beni kim ne yapsın reis :D

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
Risk alırsan 2 haftada krediyi kapatıp 2 yılda vergi rekortmeni olursun bi düşün bence. :D
Yanlış anlaşılmasın ev sahibi oluyorum kısmetse. Yoksa beni kim ne yapsın reis :D

dicektim de bozmayım dedim ya cidden sen de bendensin biz evde kalmaya mahkumuz :honk:

ayın 15ine kadar kapatmam gereken 2 tane kredi borcu ama para yok alacak riskim bile yok damat neyin kafasını yaşıyon :honk:

By BiLiNMeZ

MFC Üyesi
Konular
2
MFC Puanı
500
dicektim de bozmayım dedim ya cidden sen de bendensin biz evde kalmaya mahkumuz :honk:

ayın 15ine kadar kapatmam gereken 2 tane kredi borcu ama para yok alacak riskim bile yok damat neyin kafasını yaşıyon :honk:

Valla bak kitle cezayı hemen yarın çıkarırsın ödemeleri. Diyet işinde heves falan derken iyi kâr var. :D
Kalacak evim olsun da hiç dert değil reis. Elbet birinin gönlünü çelerim. :D

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
Valla bak kitle cezayı hemen yarın çıkarırsın ödemeleri. Diyet işinde heves falan derken iyi kâr var. :D
Kalacak evim olsun da hiç dert değil reis. Elbet birinin gönlünü çelerim. :D

ben de öle düşünüyorum damat. şu krediler bi bitsin de elbet birinin gönlünü kaparım :honk:

damat bu işte manyak para var da ben çok toyum ya, vicdan var bende bazen sırf parası gitmesin diye genel öneriler verip senin diyete ihtiyacın yok deyip gönderiyom yarım saat boğazımı patladığımla kalıyom :honk:
evet, ben okumam :honk:

By BiLiNMeZ

MFC Üyesi
Konular
2
MFC Puanı
500
ben de öle düşünüyorum damat. şu krediler bi bitsin de elbet birinin gönlünü kaparım :honk:

damat bu işte manyak para var da ben çok toyum ya, vicdan var bende bazen sırf parası gitmesin diye genel öneriler verip senin diyete ihtiyacın yok deyip gönderiyom yarım saat boğazımı patladığımla kalıyom :honk:
evet, ben okumam :honk:

Sen elini sallasan ellisi be reis. Hiç dert etme. :)
Aslında etik olarak doğru olanı yapıyorsun. Ordan almadığını Allah başka yerden hayırlısıyla verir reis böyle devam et. :)

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
Sen elini sallasan ellisi be reis. Hiç dert etme. :)
Aslında etik olarak doğru olanı yapıyorsun. Ordan almadığını Allah başka yerden hayırlısıyla verir reis böyle devam et. :)

bu aralar öle damat seçim yapamıyorum :torpu
zengin ve üni mezunu mu olsun yoksa zengin ve lise mi bilemedim ama fenerli olsun diyom :honk:

tabi allah bi yerden mutlaka veriyordur, ben şu an göremiyorum ama şu birkaç ayı da atlattım mı tamamdır ya yarı fiyatına yapcam hayrım olsun :honk: