• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Kafa Tatlandırıcı Megaforum Geyikleri

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160

ayranın yoookk içmeyeeee dıt dıtıtıtıtıtıtttt :D
bizınısmış :D ruhun user olum senin admin olsan nolur yorumcu olsan nolur :D

öle deme nan banka CEOluğuma akışır bizinıs kart yolladı geçen :honk:

hatta noldu dur anlatayım :honk:

burda bi tane cafe var (her şeyden bi tane var zaten :honk: ) hep takıldığımız, hesap öderken ben bizimkilere hava atmak için çekilin bizinıs kartımla öderim neym diyom kasada hep bu muhabbet dönüyo. geçen spora giderken cüzdanımı almadıydım. spor çıkışı yine aynı cafeye ayran içmeye gittik (spor sonrası bozulan sıvı-elektrolit dengesini sağlamak adına :dyg: ) işte gittik hesap ödemeye ben büktüm boynumu sesim çıkmıyo, arkadaşlar öderken kasadaki çocuk demez mi hani bugün bizinıs kartınız yok mu diye .s.s moralim bi bozuldu bi gömçtü ki sorma .s.s bi daha hava atmıcam dedim kendi kendime sonra geçen yine gittim verdim kartımı al bizinıs kartımı unutmadım bu defa diye çocuk güldü .s.s bi daha gitmicem o cafeye .s.s belki bu akşam spordan sonra gideriz yine, bilemedim şu an :dyg:

Konular
14
MFC Puanı
15,720
öle deme nan banka CEOluğuma akışır bizinıs kart yolladı geçen :honk:

hatta noldu dur anlatayım :honk:

burda bi tane cafe var (her şeyden bi tane var zaten :honk: ) hep takıldığımız, hesap öderken ben bizimkilere hava atmak için çekilin bizinıs kartımla öderim neym diyom kasada hep bu muhabbet dönüyo. geçen spora giderken cüzdanımı almadıydım. spor çıkışı yine aynı cafeye ayran içmeye gittik (spor sonrası bozulan sıvı-elektrolit dengesini sağlamak adına :dyg: ) işte gittik hesap ödemeye ben büktüm boynumu sesim çıkmıyo, arkadaşlar öderken kasadaki çocuk demez mi hani bugün bizinıs kartınız yok mu diye .s.s moralim bi bozuldu bi gömçtü ki sorma .s.s bi daha hava atmıcam dedim kendi kendime sonra geçen yine gittim verdim kartımı al bizinıs kartımı unutmadım bu defa diye çocuk güldü .s.s bi daha gitmicem o cafeye .s.s belki bu akşam spordan sonra gideriz yine, bilemedim şu an :dyg:

kart mart bahane bırak şimdi, bana o cocuktan bahset cabukk acilll :D

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160

onu ben soracaktım :D yine gideriz bugün bilemedim filan dedin ya la :D

nan olm onu başka gidecek yerimiz yok diye dedim hemen başka bişi arıyon altında ya :honk:

çocuk tipim değil zaten, bi kere kasada oturuyo ben genelde servis elemanlarına aşık oluyom biliyon .s.s
hatta geçen arkadaş benle tanıştırmak için iki çocuk getirdi masaya seç beğen al diye ama bi tane yeni garson işe başlamış ben gözümü ondan alamadım öteki çocuklarla da ilgilenemedim zaten üfff yaa kalcam ben evde .s.s

Konular
14
MFC Puanı
15,720
nan olm onu başka gidecek yerimiz yok diye dedim hemen başka bişi arıyon altında ya :honk:

çocuk tipim değil zaten, bi kere kasada oturuyo ben genelde servis elemanlarına aşık oluyom biliyon .s.s
hatta geçen arkadaş benle tanıştırmak için iki çocuk getirdi masaya seç beğen al diye ama bi tane yeni garson işe başlamış ben gözümü ondan alamadım öteki çocuklarla da ilgilenemedim zaten üfff yaa kalcam ben evde .s.s

kalacaksan bari ofiste kal mesai niyetine en azındna parayı kaçırma onları kaçırıon da :D guiza'yı geçtin nan sende :honk:

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160

kalacaksan bari ofiste kal mesai niyetine en azındna parayı kaçırma onları kaçırıon da :D guiza'yı geçtin nan sende :honk:

hahah beşiktaşlı biri pankart açıp duruyordu ya o geldi aklıma asafsdhgfd
bi alex değilsin sarı kafa diye ben de açayım ya uzun zamandır pankart yapmıyom zaten :honk:
sen de paragöz oldun çıktın başımıza böle değildin olm sen ya .s.s

Konular
14
MFC Puanı
15,720
hahah beşiktaşlı biri pankart açıp duruyordu ya o geldi aklıma asafsdhgfd
bi alex değilsin sarı kafa diye ben de açayım ya uzun zamandır pankart yapmıyom zaten :honk:
sen de paragöz oldun çıktın başımıza böle değildin olm sen ya .s.s

bende oradan esinlendim zaten :D kimdi yasemin miydi neydi kızın adı hatta :D
snn iyiliğin için diom nan :D para biriktir tatile cık cıktıgın yerde elit insanlarla tanış oradan yürür gidersin zaten :D

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160

bende oradan esinlendim zaten :D kimdi yasemin miydi neydi kızın adı hatta :D
snn iyiliğin için diom nan :D para biriktir tatile cık cıktıgın yerde elit insanlarla tanış oradan yürür gidersin zaten :D
he yaseminmiş :honk:

B0ABKDYIYAARgu5.jpg

zaten seneye yaza kısmetse avrupa seyahatine çıkıyorum orada hayatımın aşkıyla tanışcam zaten insan birbirini alışverişte ya da yolda tanırmış en iyi :dyg: dur şu krediler bi bitsin de hele, 2018 yazında düğünüm var, damat henüz yok hatta dün akşam arkadaşlarla konuştuk birini gözüme kestircem davetiyemizi göndercem gelir herhalde düğünümüze :honk:

Konular
14
MFC Puanı
15,720
he yaseminmiş :honk:

zaten seneye yaza kısmetse avrupa seyahatine çıkıyorum orada hayatımın aşkıyla tanışcam zaten insan birbirini alışverişte ya da yolda tanırmış en iyi :dyg: dur şu krediler bi bitsin de hele, 2018 yazında düğünüm var, damat henüz yok hatta dün akşam arkadaşlarla konuştuk birini gözüme kestircem davetiyemizi göndercem gelir herhalde düğünümüze :honk:

nasıl yani damat adayına düğün davetiyesi gönderip gelmesini bekleyim sürprayzz mı yapcannn :D

By BiLiNMeZ

MFC Üyesi
Konular
2
MFC Puanı
500
TABİKİ DE YEREL DAMAT DALGA MI GEÇİYON .S.S Bİ HÜRRİYET Bİ MİLLİYET Bİ FORM SANTEDE YAZACAK HALİM YOK YA .S.S
VURAYIM BÖLE SİSTEME BEN EMEKLİ OLMAK İSTİYOM YA .S.S

YAY BURCU FENERBAHÇELİ SARIŞIN TALİPLERİMİ BEKLİYORUM :DYG:

Dur o zaman bi araştırıp bulayım o gazeteyi. Ne yazmışsın görelim :D
Yok emeklilik falan. 20 sene daha çalış sonra yaşın uyarsa emekli ederim seni. :p
İlgilisine duyrulur diyelim. :D

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160

nasıl yani damat adayına düğün davetiyesi gönderip gelmesini bekleyim sürprayzz mı yapcannn :D
aynen dün öle bi plan yaptık. kendi düğününe gelmemezlik yapmaz herhalde. hatta damadı da sarı kafa olarak düşündük. grafiker arkadaş bi tasarım yapacak bascaz sonra yaşadığı şehrin yurtiçi kargo merkez şubesine göndercez (malum ev adresini bimiyoruz :honk: ) numarasını da vercem onlar arar o da goptur goptur gider alır artık davetiyemizi :dyg: gelirse benimdir gelmezse hiç benim olmamıştır :honk:

Dur o zaman bi araştırıp bulayım o gazeteyi. Ne yazmışsın görelim :D
Yok emeklilik falan. 20 sene daha çalış sonra yaşın uyarsa emekli ederim seni. :p
İlgilisine duyrulur diyelim. :D

var üç dört yazı da yenisini yazmaya üşeniyom araştır her yerde çıkıyom :honk:

naaannn, elit insan. yeni rengim hoşuna gitti mi ahudahasda Q:WeQW:EQWe:Q :d:D:D keroLayn

zaman tünelim gibi olmuş :hih:

------------

ArtemiS sen mi değiştirdin bu lüzumsuzun rengini, aşk olsun ya şimdi benle bu nickini tuhafıma gidip vurduğum aynı kategoride mi olcaz .s.s ben ki koskoca CEO yani, şu açlıktan köpük kusan zatla aynı kefeye koymuşsunuz ya kınım kınım kınıyorum seni sizi sizleri :hih:
söyleyeceklerim bu kadar :((((