• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Kafesi bile olan oyun sanalika

Konular
0
MFC Puanı
0
Metro Cafe’nin orada takılıyorum arkadaşlar ben genellikle kahve makinamdan size birşeyler ısmarlıyım size beraber olunca daha zevkli oluyor.

Konular
0
MFC Puanı
0
Oyunun sürekli kendini yenilemesi güncellemesi çok iyi bişey bunu her oyun yapmaz kıymetini bilelim :D

Konular
0
MFC Puanı
0
gayet çok insan var oyunda boş boş gezmiyorsunuz süreklide görevler veriyor her türlü zaman geçiriyorsunuz

Konular
0
MFC Puanı
0
Şimdi bir ara daha lise biteli yeni oldu açık lise öğrencisiyim oyunlardan konuşuyorduk bizim sakallı makallı bir arkadaş var çocuk sanalikacı çıkdı adam kampanyaları benden daha iyi biliyor yok yok hesabında şaşırmamak elde değil adamda tl den çok ne var kendisi üstüne üstük arabalar ile uğraşıyor ayrıyeten bilgisayar teknisyeni maşallah konuşurken aramıza dalmışdı –konuşmayın lan ezikler diye :D yiyenlerim bir oda iki .

Konular
0
MFC Puanı
0
Dondurma makinasınıda akıl almaz iş yapıyor denemenizde fayda hacılar oda tam bir babe magnetic

Konular
0
MFC Puanı
0
Benim kahve makinası olanlardan neyim eksik! En kısa zamanda alıp ortalığı dağıtmazsam şerefsizim :p

Konular
0
MFC Puanı
0
Şimdi bir ara daha lise biteli yeni oldu açık lise öğrencisiyim oyunlardan konuşuyorduk bizim sakallı makallı bir arkadaş var çocuk sanalikacı çıkdı adam kampanyaları benden daha iyi biliyor yok yok hesabında şaşırmamak elde değil adamda tl den çok ne var kendisi üstüne üstük arabalar ile uğraşıyor ayrıyeten bilgisayar teknisyeni maşallah konuşurken aramıza dalmışdı –konuşmayın lan ezikler diye :D yiyenlerim bir oda iki .

Konular
0
MFC Puanı
0
Hala grafik diye bık bık konuşan arkadaşlar görüyorum :D bu oyun web tabanlı daha ne olsun gayet güzel

Konular
0
MFC Puanı
0
Grafikleri önemsemeyin arkadaşlar kaliteli bi oyun farkına varın bunun

Konular
0
MFC Puanı
0
Oyuna ufak da olsa bi para verdiğinizde birsürü insan etrafınıza toplanıyor çok dikkat çekiyorsunuz kahve makinası falan denemelisiniz kesinlikle

Konular
0
MFC Puanı
0
Bu kadar ucuz bir miktara Kahve makinası aldım kesinlikle değdi çok daha eğlenceli bi hal aldı

Konular
0
MFC Puanı
0
Geçen yiyenlerimin sanalika hesaplarına baktım çocukların hesaplarında benimkinden daha çok sanil var ben kaç senedir oynuyom onlar kaç senedir çakallar derslerine bakıyorum iyi ama sanalikaya fazla oturmuyorlar iş gibi sanki geliyorlar bir böyle takılıyorlar sonra bırakıyorlar ama sanillere bakarsan :D ohoo yani kıskanmadım değil birine dondurma diğerinede kahve makinesi hediye ettim ama onlarla bana hava atıyorlar şu zamanımı ayırıp bir oturabilsem ben onlara nasıl hava atılırmış gösterimde işte . :D

Konular
0
MFC Puanı
0
Bu oyuna en az 20 kişiyi üye yapmışımdır hepsi de deli gibi bağımlısı :D

Konular
0
MFC Puanı
0
Yeni şeyler keşfetmeyi severim. Bu oyun bana fazlasını sunuyor zamanımı geçirebileceğim en iyi oyun

Konular
0
MFC Puanı
0
Grafikleri kötü diyenler çok yanılıyorlar bence Crysis grafikleri olsa web tabanlı bir oyun olmaz zaten web tabanlı kaç tane oyun var ki böyle güzel grafikleri olsun