• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Kalbimin Sahibisin - Deeanne Gist pdf indir

Konular
188
MFC Puanı
20
f5fd8d03-fe40-4bf4-9f0f-20073ae524db-1-1.jpg

ster bisiklete biniyor, ister yılan yakalıyor ya da tırabzanlardan kayıyor olsun, Essie Spreckelmeyer, kasabanın (ve annesinin) kendisinden beklediği ideal kadın rolüne bir türlü uyamıyor. Onun doğallık ve neşesine hayran kalacak adam da sıra dışı olmalı ya da en azından kendisine düşkün babası öyle düşünüyor. Deeanne Gist Kalbimin Sahibisin Pdf E-Kitap indir Fakat ne yazık ki o tip bir adamın yolu Teksas'ın Corsicana Kasabası'na hiç düşmüyor. 1894'te Essie otuz yaşına girer ve Tanrı'nın kendisine bir koca göndermekten daha önemli işleri olduğuna karar verir. Eğer bir koca istiyorsa ipleri eline alıp onu kendisi bulmalıdır. Böylece kasabadaki koca adaylarının isimlerini kâğıtlara yazar, gözlerini kapatır, parmağını döndürür. ve birini seçer. Deeanne Gist Kalbimin Sahibisin Pdf E-Kitap indir "Okurlar, İçten bir şekilde güldü. “Evet, kıraçlım. Rekorun sahibi 2009-2012 yılları arasında 358 ile Davis Howell. Devlet Liseler Birliği Ulusal Federasyonu Spor Rekorları Kitabı böyle söylüyor. Babam bu kitabı neredeyse her gün kontrol eder. İkinci sezonumun daha ortasına bile gelmedim ama şimdiden 150’den fazla topu karşıladım. Rekoru kırmak için her oyunda ortalama altı topu karşılamam lazım. Bunu da zaten rahat rahat yapıyorum. Daha lise ikinci sınıftayım. Üçüncü ve dördüncü senem de var daha. Ama bu bahsettiğim sadece bu istatistik içindi. Babam şimdi gözünü koşu mesafelerine dikti. Bu rekor da 6356 ile Springfield Missouri’den Dorial Green-Beckham’a ait. Bu rekoru kırmak için her oyunda ortalama 105 kilometre yapmam gerek. Aslında bu çok saçma. Bunlar profesyonel istatistikler. Becca. Bu rekorları kıran çocuklar daha sonra Ulusal Futbol Ligi seçmelerinde ilk listede olacaklar. Bunlar geleceğin Heisman ödüllerinin kazananları. Ben... Ben de iyiyim. Bunu yapabilirim. Yapmak zorundayım.” Bunları söylerken kendini motive etmeye çalıştığını, kendini ikna etmeye çalıştığını fark etmiştim. Karşılama ile koşu mesafeleri arasındaki farkı veya seçmenin ne demek olduğunu bilmiyordum ama bakışlarındaki paniği görebiliyordum. Kendisine bir amaç verilmiş birinin, onu başarmaktan başka çaresi olmayan birinin o kararlılığını fark edebiliyordum. Çünkü aynı şeyi ben her gün yaşıyordum. “Yapamazsan ne olacak?” diye sordum.