• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Kapak Sözler

SisteR

MFC Üyesi
Konular
32
MFC Puanı
0
Üstada sormuşlar kırılan kalp yine sever mi?
Üstad evet demiş...
Adam peki siz hiç kırılan badaktan su içtinizmi?
Üstad cevap verir;
peki sen hiç bardak kırıldı die su içmekten wazgeçtin mi?....

_Geminin Tek Bir Kaptanı Vardır , Gerisi Mürettebattır... Yüreğinde Tek Bir Sahibi Vardır , Gerisi ; Teferruattır..!

_Onursa Onur, Gurursa Gurur. Hiç Taklit Yapmadım Benim Aslım Budur. Dostum Olan Yanımda, Karaktersizler Kapımın Ardında Durur.

_İnsanoğlu naziktir. Ağır sözü kaldırmaz. Eşşek dersin kızar da sırtına bin aldırmaz...

_ -okul nasıl?
- dersler hariç iyi..

_Telafisi olmayan şeylerin izahı gereksizdir !!!

_ Adam: Ne kadar güzelsiniz.
Kadın: Ne yazık ki ben sizin için aynı şeyi 'söyleyemeyeceğim'…
Adam: Öyleyse siz de benim yaptığımı yapın ; yalan söyleyin...

_ELİNDE ne varsa hayata DAİR..,ötesi HİÇbir sey ya da VESAİR... Hani demis ya ŞAİR..'' MUTLULUĞU sende bulan senindir,gerisi MİSAFİR...''

_Ahh be Anadolu!
Şimdi her köşen ağLayan "ANA" dolu !!!

_Beni unutsun diye haber göndermişsin hiç düşündünmü ki hatırlanmaya değermisin ???

_Asalet boyda değil soyda, incelik belde değil dilde, doğruluk sözde değil özde, güzellik yüzde değil yürekte olur...

_Şairin dediği gibi;
kendime yalan söylediğim günden beri kimseye güvenemiyorum !!!

_Ve kadın ölür,cehennem kapıları açılır, şeytan cekedini ilikler. - Hoşgeldin üstad !!

_Erkek : senin gibi manitam olsun 10 milyar borcum olsun bee.. Kız : napayım ben seni o kadar borçla gerizekalı.

_Beni çekemeyene anten, çözemeyene decoder, dengesize terazi, elektrik alamayana trafo temin edilir. Montaj ücretsizdir!

_Tanısam çok seveceğime emin olduğum insanlar var fakat; nasıl üşeniyorum bilemezsiniz.

_Lades bitti. Artık ne aklımdasın ne umurumda!

_Gidiyor musun? Git! Soytarısı terk etti diye, kralın sarayı yıkılmaz.

_Beni dışarıdan yargılayanlara sözüm yok. Zaten dışarıda kalmaları onlara yetiyor.

_İyiliklerimi Hatırlamayıp.. Yaptığım Hataları Pişirip Pişirip Önüme Koyanlar... Size Tencerenin Dibinde Kalanları Isıtıyorum.

_Teknoloji acayip çok gelişti... Lafı buradan bir koyuyorsun taa neredekine kapak oluyor.

_Kadın unutmaz; sadece sineye çeker. Zamanı geldiğinde ise iade eder.

_Sana Güzel Bir Kapak yapardım Ama! Senden Sadece Klozet kapağı Olur Kasma Kendini!

_Sevqimin Kıymetini Bilmeyeni Yokluğumla Terbiye Ederimm..

_Hava Attığın Yerde Ruzgarım Eser...

_Ben ağlarken yanımda yoksan, gülerken gölge yapmam yaylan!

_Kral Olsan ne yazar? Gireceğin 2 metre mezar.

_Senin Kapasitende OLmak için Limiti Sıfıra Düşürmek Lazım.