• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.
Bu, hızlı yüklenen mobil optimize edilmiş bir AMP sayfadır, gerçek sayfayı yüklemek istiyorsanız bu metni tıklayın.

Kapak Sözler

SisteR

MFC Üyesi
Konular
32
MFC Puanı
0
Üstada sormuşlar kırılan kalp yine sever mi?
Üstad evet demiş...
Adam peki siz hiç kırılan badaktan su içtinizmi?
Üstad cevap verir;
peki sen hiç bardak kırıldı die su içmekten wazgeçtin mi?....

_Geminin Tek Bir Kaptanı Vardır , Gerisi Mürettebattır... Yüreğinde Tek Bir Sahibi Vardır , Gerisi ; Teferruattır..!

_Onursa Onur, Gurursa Gurur. Hiç Taklit Yapmadım Benim Aslım Budur. Dostum Olan Yanımda, Karaktersizler Kapımın Ardında Durur.

_İnsanoğlu naziktir. Ağır sözü kaldırmaz. Eşşek dersin kızar da sırtına bin aldırmaz...

_ -okul nasıl?
- dersler hariç iyi..

_Telafisi olmayan şeylerin izahı gereksizdir !!!

_ Adam: Ne kadar güzelsiniz.
Kadın: Ne yazık ki ben sizin için aynı şeyi 'söyleyemeyeceğim'…
Adam: Öyleyse siz de benim yaptığımı yapın ; yalan söyleyin...

_ELİNDE ne varsa hayata DAİR..,ötesi HİÇbir sey ya da VESAİR... Hani demis ya ŞAİR..'' MUTLULUĞU sende bulan senindir,gerisi MİSAFİR...''

_Ahh be Anadolu!
Şimdi her köşen ağLayan "ANA" dolu !!!

_Beni unutsun diye haber göndermişsin hiç düşündünmü ki hatırlanmaya değermisin ???

_Asalet boyda değil soyda, incelik belde değil dilde, doğruluk sözde değil özde, güzellik yüzde değil yürekte olur...

_Şairin dediği gibi;
kendime yalan söylediğim günden beri kimseye güvenemiyorum !!!

_Ve kadın ölür,cehennem kapıları açılır, şeytan cekedini ilikler. - Hoşgeldin üstad !!

_Erkek : senin gibi manitam olsun 10 milyar borcum olsun bee.. Kız : napayım ben seni o kadar borçla gerizekalı.

_Beni çekemeyene anten, çözemeyene decoder, dengesize terazi, elektrik alamayana trafo temin edilir. Montaj ücretsizdir!

_Tanısam çok seveceğime emin olduğum insanlar var fakat; nasıl üşeniyorum bilemezsiniz.

_Lades bitti. Artık ne aklımdasın ne umurumda!

_Gidiyor musun? Git! Soytarısı terk etti diye, kralın sarayı yıkılmaz.

_Beni dışarıdan yargılayanlara sözüm yok. Zaten dışarıda kalmaları onlara yetiyor.

_İyiliklerimi Hatırlamayıp.. Yaptığım Hataları Pişirip Pişirip Önüme Koyanlar... Size Tencerenin Dibinde Kalanları Isıtıyorum.

_Teknoloji acayip çok gelişti... Lafı buradan bir koyuyorsun taa neredekine kapak oluyor.

_Kadın unutmaz; sadece sineye çeker. Zamanı geldiğinde ise iade eder.

_Sana Güzel Bir Kapak yapardım Ama! Senden Sadece Klozet kapağı Olur Kasma Kendini!

_Sevqimin Kıymetini Bilmeyeni Yokluğumla Terbiye Ederimm..

_Hava Attığın Yerde Ruzgarım Eser...

_Ben ağlarken yanımda yoksan, gülerken gölge yapmam yaylan!

_Kral Olsan ne yazar? Gireceğin 2 metre mezar.

_Senin Kapasitende OLmak için Limiti Sıfıra Düşürmek Lazım.