• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Karabasan olayı yaşıyorum

Furkan88112

MFC Üyesi
Konular
2
MFC Puanı
30
İyi günler arkadaşlar,
Ben her gün aralıksız karabasan olayı yaşıyorum. Geçenlerde üstümde bir şey oturuyordu ben gözümü açınca yere indi sonra ellerimi tutu haraket edemedim. Dua okudum ve gözlerimi açtım. Ve artık hergün karabasan olayı yaşıyorum. Sürekli her seferinde bir iey görmüyorum fakat kımıldayamıyorum. Abartısız söylüyorum her gün. Sizce sebebi nedir, ne yapmalıyım

Son düzenleme:

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,087
MFC Puanı
20,700
1.Yattığın yeri değiştir.
2.Başının ucunda üstünde asılı bir Kuran-ı Kerim olsun.
3.Abdest alarak yat
4.Uyumadan önce sağ tarafına yan yatarak, yada yatağın içinde yüzün Kabe-i Şerif'e gelecek şekilde;

3 x Fatiha + 3xFelak + 3xNas sürelerini okuduktan sonra "Amenerrasülü Duasını" Oku sonra tekrar 3 x Fatiha + 3xFelak + 3xNas oku ve huzurla uykuya dal.Bu formülü aralıksız bir hafta uygula, inşallah Allah (c.c) izni ile senden ümidini kesecektir lanetli ......

Amenerrasülü Duasını Okumanın Faydaları:
Kod:
https://www.kenzuldua.com/amenerrasulu-ile-yapilan-istek-duasi-amener-resulu/

Furkan88112

MFC Üyesi
Konular
2
MFC Puanı
30
1.Yattığın yeri değiştir.
2.Başının ucunda üstünde asılı bir Kuran-ı Kerim olsun.
3.Abdest alarak yat
4.Uyumadan önce sağ tarafına yan yatarak, yada yatağın içinde yüzün Kabe-i Şerif'e gelecek şekilde;

3 x Fatiha + 3xFelak + 3xNas sürelerini okuduktan sonra "Amenerrasülü Duasını" Oku sonra tekrar 3 x Fatiha + 3xFelak + 3xNas oku ve huzurla uykuya dal.Bu formülü aralıksız bir hafta uygula, inşallah Allah (c.c) izni ile senden ümidini kesecektir lanetli ......

Amenerrasülü Duasını Okumanın Faydaları:
Kod:
https://www.kenzuldua.com/amenerrasulu-ile-yapilan-istek-duasi-amener-resulu/
Teşşekürler

Lanetli derken ne demek istedin cin falan mı?

saphira

Emektar Üye
Konular
754
MFC Puanı
53,990
:/ yazıp yazmama konusunda kararsızım ama belki bi faydası olur..

bende fazla bilimsel yaklaşmış olacağım ama sende "uyku terörü" olabilir bu yüzden bi doktora gidebilirsin.. doktordan kastım psikolog.. bi arkadaşım yaşamıştı.. tam olarak seninki gibi bire bir olmasa da benzer bişi.. bu sayede atlattı..

dediğim gibi her çareyi deneyebilirsin..

Furkan88112

MFC Üyesi
Konular
2
MFC Puanı
30
:/ yazıp yazmama konusunda kararsızım ama belki bi faydası olur..

bende fazla bilimsel yaklaşmış olacağım ama sende "uyku terörü" olabilir bu yüzden bi doktora gidebilirsin.. doktordan kastım psikolog.. bi arkadaşım yaşamıştı.. tam olarak seninki gibi bire bir olmasa da benzer bişi.. bu sayede atlattı..

dediğim gibi her çareyi deneyebilirsin..
Tamamdır, teşşekürler ilgilendiğin için

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,087
MFC Puanı
20,700
Anladım teşşekürler, fakat sadece zarar mı verirler çünki ben bir rüya gördüm emin değilim ama rüyamda o üstümde duran şey rüyamdakiydi ve bana yardım ediyordu.
Bunların iyisi kötüsü olmaz temelde oluşturdukları elektriksel alan nedeni ile insan'a biyo-enerji yönünden zarar verme potansiyelleri yüksektir bu lanetlilerin.......

Furkan88112

MFC Üyesi
Konular
2
MFC Puanı
30
Bunların iyisi kötüsü olmaz temelde oluşturdukları elektriksel alan nedeni ile insan'a biyo-enerji yönünden zarar verme potansiyelleri yüksektir bu lanetlilerin.......
Tam bilmediğim konular. 1 2 ay önce başaldı bu kadar sık değildi. Sonradan haftada 2 3 kere olmaya başladı. Bu son 2 haftadır sürekli her gün görüyorum geceleri korkutucu oluyor fakat sabahları sürekli olsun istiyorum. Hayatımda farklı bir şeyler oluyor bu bana haz veriyor.

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,087
MFC Puanı
20,700
Tam bilmediğim konular. 1 2 ay önce başaldı bu kadar sık değildi. Sonradan haftada 2 3 kere olmaya başladı. Bu son 2 haftadır sürekli her gün görüyorum geceleri korkutucu oluyor fakat sabahları sürekli olsun istiyorum. Hayatımda farklı bir şeyler oluyor bu bana haz veriyor.
Sen şuan yavaş yavaş "Stockholm sendromu" yaşamaya başlamışsın dikkat et psikolojik olarak şerazen kaymış olabilir (argoca : şappa oturmuşsun )

Bak Stockholm sendromu Nedir.?

Kod:
https://tr.wikipedia.org/wiki/Stockholm_sendromu

Furkan88112

MFC Üyesi
Konular
2
MFC Puanı
30
Sen şuan yavaş yavaş "Stockholm sendromu" yaşamaya başlamışsın dikkat et psikolojik olarak şerazen kaymış olabilir (argoca : şappa oturmuşsun )

Bak Stockholm sendromu Nedir.?

Kod:
https://tr.wikipedia.org/wiki/Stockholm_sendromu
Ben bu konulara zaten ilgiliyim( astral seyahat, parapsikoloji gibi) yalan yok bu tür olaylar ne kadar korkutsa da hoşuma gidiyor. Tekrardan sağol ilgilendin baya