• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Karaborsacı Alcatraz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
24 saattir haber alınamayan alcatraz34’ün başının belada olduğu haberi üzücü bir şekilde elimize ulaşmış bulunmakta.

Geçen gece chatboxta hakkında yasal takip başlatıldığını iddia eden alcatraz’ı forumcanak ciddiye almamıştık hatırlarsanız. Ancak iş maalesef ki ciddiymiş..
Acil paraya ihtiyacı olan alcatraz, çareyi karaborsa yapmakta bulmuş. Ancak bir işi daha eline yüzüne bulaştırmış olmanın verdiği mutluluğu yaşadığından ötürü şu an kendisinden haber alınamamaktadır. Haberimize geçecek olursak;

Bugün saat 14:00’da KAYSERİ ERCİYESSPOR ile KARŞIYAKA arasında oynanan mücadelede karaborsa yapmaya karar veren alcatraz biletlerin 1 tl olduğunu öğrenince yıkılır ancak vazgeçmez. 1 tl ile olacak iş değil en iyisi elinde bulunan nereden geldiği belirsiz tek FB-GS maç bileti ile karaborsa yapmaya karar verir. Alakasız bir maçta alakasız bir maçın biletini fahiş bir fiyattan satışa çıkartır.

Deli olduğu düşünülen alcatraz bir müddet ciddiye alınmaz lakin yoğun ısrarından ötürü yerli halk tarafından polise şikayet edilir. Polis tarafından karaborsaya teşebbüsten gözaltına alınan alcatraz oldukça mutlu görünüyor..

mk756.jpg

Mikrofonlarımızı uzattığımız alcatraz ise:
‘Çok zor durumdaydım, elimde kalan son hatıra biletimi satışa çıkardım. Ancak kimse almak istemedi. Almadıkları gibi gittiler bi de şikayet ettiler. Ben böyle sisteme… Neyse söyleyeceklerim şimdilik bu kadar dağılabilirsiniz.’

Buradan alcatraz’a geçmiş olsun diyor tüm dualarımızın onunla olduğunu belirtmek istiyoruz. Allah kurtarsın.

Muhabiriniz: Bir Lost

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
Sorma ben de haberi aldığımda kimlerlen arkadaşlık ediyorum dedim :p

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
Gıybeeeet kokusu var havada gıybeet kokusu var :p

Ya sorma aslına bakarsan ben de çok sevmem alcatraz'ı. Nereye gitsem takılıp geliyor peşime. Gelme de diyemiyorum. Ama arkadaş kanka falan idare ediyorum ben de. Kimse 4-4lük değil sonuçta.. :D

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
Liya sen benle biraz daha takıl, içindeki ne cevherleri daha çıkartırım ben ortaya :p

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
Keşke her kötü senin gibi olsa be Liyaa :)

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
Kızarırsa kızarsın. Hep de yerden yere vurmam ben.

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
Bilmiyorumkia. En son gözaltına alındığını duydum verdiği röportajdan sonra da görmedim zaten. Allah en kısa zamanda bize kavuşturur umarım :D

Konular
14
MFC Puanı
15,720
Liya Lost

ohhh.. iki gün yokuz asparagaslara gel dedikodulara, yalan haberlere gel. ama biride cıkıp "aga alcatraz'ı Alcatraz hapishanesinde ziyaret edelim. börek neyim götürelim" diyen olmamış. neyse zaten bende kendimi sevmiyorum da yapacak bişi yok, elimdeki son hamleyi de kullandım mat çekemeden şah mat oldum...

neyse esas konuya geçelim @alcatraz okuyunca kızmasın benim konumda beni 2. plana attınız demesin
şu an ne yapıyordur acaba garibim
üzüntüden ne yapacağımı bilemiyorum :girl_dance:

okuyunca kızdım, beni ikinci plana attınız ! bir avcıı vurdu beniii domdom gurşunu değdi.. ama şimdi iyiyim..

üzerime gelen salvo haberleri bak böyle geçerim bak bak... :icon54:

Konular
14
MFC Puanı
15,720
alcatraz34 haberi beğenmene sevindim dostum :D

ellerin ve beynine sağlık ve bol şifa kanks :D karaborsa diyince aslında aklıma merdiven altı sahte para dicen zannettimdi, sen bunu hep yapıyorsun dostum, su sıralar beni ters köşe etmede üstüne yok :D

harbi ellerine saglık bebeem. devamını bekliyorum. bende bi ara yaparım. yaparsam tam yaparım umarım :p :D

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
alcatraz34 ben bile bilmezken bi sonraki cümlemde ne yazacağımı senin tahminde bulunman ilginç doğrusu :D

Beklerim sıkıntı değil benim için alışığım ben malum :D

Konular
14
MFC Puanı
15,720
alcatraz34 ben bile bilmezken bi sonraki cümlemde ne yazacağımı senin tahminde bulunman ilginç doğrusu :D

Beklerim sıkıntı değil benim için alışığım ben malum :D

felsefen derinleşti kanks senin su sıralar anlamıyorum neden böyle oldu :D
aga ters köşe olmak sorun değil bende buna alışkınım ama beklediğime yakın olmuyor su sıralar... bi sıkıntı var...

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
Tamam o zaman sorun sende deil kesin bendedir :D Yine sıkıntı yok, aynen devam :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...