• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Karaborsacı Alcatraz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konular
14
MFC Puanı
15,720
etmediğimiz kadar girişcen hacı bu işler böyle :D son nefesini verene kadar devam yoruma :D

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
Chatbox açılsın :p
Ne malzemeler vardı yahu orada :D

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
Konu hortlatmak diye konu bile açtım hortlatırım tabe sen neyin kafasını yaşıyon :p Benim işim bu :D

Ama şimdi kabul edelim çok güzel haber yapmışım nerden buldumsa kaynağı pardon ilhamiyi sağlammış yani :D

LiyA

Onursal Üye
Konular
7,633
MFC Puanı
62,010
Liya Lost

ohhh.. iki gün yokuz asparagaslara gel dedikodulara, yalan haberlere gel. ama biride cıkıp "aga alcatraz'ı Alcatraz hapishanesinde ziyaret edelim. börek neyim götürelim" diyen olmamış. neyse zaten bende kendimi sevmiyorum da yapacak bişi yok, elimdeki son hamleyi de kullandım mat çekemeden şah mat oldum...

okuyunca kızdım, beni ikinci plana attınız ! bir avcıı vurdu beniii domdom gurşunu değdi.. ama şimdi iyiyim..

üzerime gelen salvo haberleri bak böyle geçerim bak bak... :icon54:

Uçmuş mesajlarımızın çoğu :(
Biz o börekleri yapmıştıkta şeey oldu serdar abi hepsini yemişti :)

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
işte ben bu yüzden adminlerle kavga ediyorum

bkz: neden siliyorsunuz mesajları geçmişte yolculuğumuza neden izin vermiyorsunuz .s.s

Konular
14
MFC Puanı
15,720
Gıybeeeet kokusu var havada gıybeet kokusu var :p

Ya sorma aslına bakarsan ben de çok sevmem alcatraz'ı. Nereye gitsem takılıp geliyor peşime. Gelme de diyemiyorum. Ama arkadaş kanka falan idare ediyorum ben de. Kimse 4-4lük değil sonuçta.. :D

psikolojik sorunlu musun nan sen ? konunun başından beri kendi kendine konuşmuşsun ??

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
psikolojik sorunlu musun nan sen ? konunun başından beri kendi kendine konuşmuşsun ??

bilmem :torpu:
ama senin geri zekalılıkta bir dünya markası olduğun aşikar ama tabi sarı kafadan sonra .s.s

-----------
onu bunu asittir de beni bi ara müsait olduunda bişi anlatcam olaylar olaylar :honk:

Konular
14
MFC Puanı
15,720
bilmem :torpu:
ama senin geri zekalılıkta bir dünya markası olduğun aşikar ama tabi sarı kafadan sonra .s.s

-----------
onu bunu asittir de beni bi ara müsait olduunda bişi anlatcam olaylar olaylar :honk:

halbuki ben seni mallıkta 1.'liğe koymuştum...
öyle olsun...
elveda gümüş...
merhaba bronz...

LiyA

Onursal Üye
Konular
7,633
MFC Puanı
62,010
işte ben bu yüzden adminlerle kavga ediyorum

bkz: neden siliyorsunuz mesajları geçmişte yolculuğumuza neden izin vermiyorsunuz .s.s

Kendi kendine konuşma gibi bi durum yok :)

Önce Allah sonra ben şahidim o mesajların bi çoğu ömer abinin hışmına uğradı hani ben onu delirtmiştim forumlar ayrıldı birleşti ben inatlaşıp burakla kalınca arada kaynadı gitti

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
Geçmiş yüzyılın konusunu hortlatmayın kızlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...