• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Karim Benzema'dan olay yorum: "Cristiano Ronaldo gitti, lider benim!"

Sezgin-X-

MFC Üyesi
Konular
112
MFC Puanı
0
Karim Benzema'dan olay yorum: "Cristiano Ronaldo gitti, lider benim!"

Real Madrid'in Fransız golcüsü Karim Benzema, ülkesinde yayım yapan France Football dergisine ses getirecek açıklamalarda bulundu. Golcü oyuncu, Cristiano Ronaldo'nun gidişi sonrası İspanyol ekibinin yeni liderinin kendisi olduğunu söyledi

MV4lX9.jpg

eal Madrid'in Fransız golcüsü Karim Benzema, ülkesinde yayım yapan dünyaca ünlü futbol dergisi France Football'e verdiği röportajda ses getirecek açıklamalarda bulundu.

31 yaşındaki santrfor, Cristiano Ronaldo'nun Juventus'a gitmesinin ardından Real'in yeni liderinin kendisini olduğunu söylerken şu ifadeleri kullandı:

"Önceden Cristiano'ya göre oynuyordum. Saha içinde sürekli onu arıyor ve daha fazla gol atmasına yardımcı olmaya çalışıyordum. O zamanlar ikinci plandaydım. Şimdiyse gol atma isteğini gösterme ve takımı taşıma sırası bende. Benim sevdiğim şey de bu."

Sergilediği performansla zaman zaman Real taraftarlarının büyük tepkisini çeken yıldız isim, bu sezon 40 maçta 20 gol atıp 7 de asist kaydetti.