• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Karışk Nickler..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konular
92
MFC Puanı
20
ßen seninLe toprağa giderim diyenLeri Çok gördüm ..ßen öyLe diyenleri toprağa hep yalnız Gömdüm..:

Sevmeye €ngel değiL mesafeLer.. Geçici ßu ayrıLık…. ßir rüya farzet.. Sonunda zafer bizim oLacak Saßr€T..

*Ayık oL panik yapma rahat oL ß*** daLgana 3 günLük dünya ne sana kaLır ne ßana ..!!!
*dönüşü yoq geLemem artıq geLipde seni ßuLamam artıq ßıraq ßu sevda ßöyLe kaLsın kadere isyan edemem artıq

*SevmeyeNiyetLiysenİyiDüsünmelisin,AgLamayıÖgrenip GüLmeyi
ßiLmeLisin,AskKumarGibidirDikkatEtmeLisin,Oynadığı nZar DeiLßiLmeLisin

*$izofrence yaşa(**YASAK KELIME)na yoLda$ oLsun ßu nefret doLu keLimeLerim.ßir tokat oLsun..!!!

*h€rkesin ßiras faiLi oLduqu meÇhuL ßir Cinayetim $imdi…!

MustiC bu Damardaki tokSin Beni Her gördüğün Yerde tiSKin Bu Aramızda Aşk başlamadan Bitsin… Ştt Lan Arkana Bakmadan YaYLan..

*eğer intikam alabilseydim seni affederdim

*ßizi ßizden ßaşka kimse iLgilendirmez kimsede ßizimLe ilgilenmesin gerekmez
*kendin kadar akLımdasın

*çıkışlar hep daralmış ruhum dar sokaklarda

*BiR ÖmüR boYu sEnİnlEyim dEsEn De iStEmeM aRtiK
.
ÇüNkÜ sEn rüzGarin coşTurdUgU birtoz bulutusun, bugün bana esersin …yarin ele
*Wedalaşırken Üzülmüş Gibi Tutma Ellerimi Acıyarak Kendine Dew Aynasında Degil Boy Aynasında Bi Bak!!!!!!

*Nereden bileceksin silaHıMıN şarJöRüne mermi DiYe SeNi KoYup DeFalArCa KaLbiMe SıKtıÐıMı???:

*Hayatımın gerçek öyküLerine ayrıLan ßi fiLmin soundTrack’indeyim
*kaLßin kadar konuş…!!!

*Bu gün ben sensiz isem inanki yarın sende bensiz kalacaksın

* senin içinde ßen ßitmiş oLsaydım ßenim içimde sen ya$ıyor oLmazdın…!!:

*AŞKMI DEDİN KARŞILIKSIZ O KİŞİNİN YANLIZLIÐIDIR YANLIZLIÐINDA YAŞATTIÐI DÜŞÜNCELERİ GİZLİ ARZULARIDIR BENCE…
*_Tam_kar$ıya_geçerken_ßıraktığın_O_el_ßen!m_|||

*ikimizde $a$kınız göte geLdi a$kımız

*hiç onca kalabalığın içinde yanLız kaLdınmı

*oh ne güzel oLdu içimde ßir huzur war giden gitti kaLan sağLarla gündeLik a$kLara dewam
*ßiLeşenlerine ayrıLmış ßileşik gißiyim

*BiR ÖmüR boYu sEnİnlEyim dEsEn De iStEmeM aRtiK.

ÇüNkÜ sEn rüzGarin çosTurdUgU birtoz bulutusun, bugün bana esersin …yarin ele

*a$kmI dedin bana sa¢maLadIn Seni Seviyørum diyene inanma yøL ver beni
en son bIrakIpta qIdende bni her$eyden cok severdI bø$hveR

*’HücreLerimi yerine koy ! şakası yok savunmasızlığın
*aLayına isyan (sansürlü kelime)

*Seni seviyorum demek marifet değildir..Önemli olan o kelimenin tüm sorumluluklarını alabilmek..

Zekasına güvenip ağzı laf yapanlara..Laf yaptığı içinde adam sanılanlara kısa bir hatırlatma..”

IQ hiçbişey EQ herşey”Onuda bu çamurlaşmış karakterler içinde bulabilirsen ne ala..!
sevgiyi yalan edenlere sahte sevgilere PAYDOS!”Bir yazar demiş ya’’sen git aşk bana kalsın..

bende diorumki”BEN BURDAYIM KOLPA AŞKIN SENDE KALSIN..!
*ßizi satanLarı ßiz ßeLe$e veririz…..!!!!

*Vicdanla ßirlikte Şerefte Ararım Sevdiklerimde Herzaman Doğru Değildir

Elbet Seçimlerim Zaman Gelir Şerefsizleride Severim!!!

*ßen ßurdaım koLpa a$kın sende kaLsın.
.
*Senin Yerini ßaşkası aLır,ßeni araSanda eLin ßoş kaLır,Sen Sevmedikten Sonra Seni Kim Tanır,yolun aCık oLsun git güLe güLe

*Her zaman doğru değiLdir eLßet seçimLerim gün geLir $erefsizLeride severim…

*Gecnın 1 Yarısı Başlıyrsa Çığlıgım Duyulsun Diye Dgl Duyulmdnda Sevmeyı Bılıyorsa Bu Yürek Görmdn’de Svmeyi Blr

*pişmalık ßile bazen insana acı verebilio
*gidene yoL yakı$ırr

*ßêÿâzıñ kâdêrï kïr£êñmêk $ïÿâhıñ kâdêrï $µç£âñmâktır

*geriye ßakıLarak anLaşıLırım iLeriye ßakıLarak ya$anırım

*geçmişde keşke içime savas açıp yenmeye çalışmasaydım belki o zaman toprak olup yok olucaktm…=((

*pa$a gönLüm isterse severim zorLama istersem sevdiririm uğra$ma.diceksinki nereye kadar ßu havaLar kim takarrr devran dönene kadar

Konular
92
MFC Puanı
20
*HeR sEçiM Bi kAyBedişTiR…bENi kAybEtmEyi sEçeNi bEn kAzANmAk içiN uğRAşmAm aRtıK…

bEN hEp oLduÐum yERdeYim vE oLduÐuM giBiyiM…!!! _YANLIŞ YAPANI ASLA AFFETMEM, FAZLASINI YAŞATIRIM_->

*yanLı$ yapanı asLa affetmem fazLasını ya$atırım..

*ßazıLarı kendini artis sanıyo ama ßiLmiyoLarki onLarın artis oLduğu yerde yönetmen ßenim

*Kaçırdığın her$ey için pi$manLık duyarsın..pi$manLık duyduğun hiç ßir$ey için sana acımam..!!!

*nEefrEt’e sEevGİdEN fAzLA GüVeİRrİm Dedİ şŞeEYTanN; ÇüNnkİ NeFReTİnN sAhtEsİ oLmASs.
.
*…$èyTañín Tek gùnahì MèLèğe øLan A$kìymî$…

*Haketmediğini ßiLe ßiLe sevmek mi yoksa çekip gitmekmi????

*karanlıkta ağladım ışıkta boyadım gözlerimi kanlı yazılarla süsledim sensizliği

*Kéndimi anlatacak olsam sadéce nefrétimi haykırırdım dünyaya…»

*seni ßi arkadaş ßi dostum gißi sevdim sen oturmu$ ßana a$ktan dem vuruyosun
*DeÐiŞkEn bIr dÜnYaDa, BeN SaBiT KaLıYoRuM. hErKeS BaŞkA BaŞkA SeVeRkEn, BeN YiNe sEnI SeViYoRuM…

*ÜzüLmem Veya mutLu oLmam için kimseye İhtiyAcım yOq kuraLLar deği$ti Oyuna dewam..!

*SeNi SevMeYi AğıR ÖdÜyoRuM..

* SênînLê întîhâRîn e$îqîndê jîLêtLê dâmâr mêSâfêSindêyiz..

*duaLarınLa doğmadımki ßedduaLarınLa öLeyimm

*zannetmeki her susan konu$maktan acizdir ve kırıLan gurur ßir hiçtir…suskunLuktan anLıyorsan çok $ey anLatmı$tır..

*her gidişine ayrı anLam yükLüyorum

*..Bu hiç kimsem oLmadığı için değiL,”Sen”oLmadığın için duyuLan bir yaLnızLık.Bu yaLnız oLmak değiL “sensiz” oLmak.
.
*İsT€R Ah €T…İster Kin Duy…KeNdiNe GöRe HaKLıSın..AdıMı KöTü An…SoNuMu €LinLe YaZ…SeNDe ßiR Gün AnLaRsıN..!!!

*Bir_Zamanlar_Herkez_Aynı_İken_Ben_Farklıydım_Şimd i_Herkez_Fark_Pesınde_Ben_İse_Aynı_İşte_Buda_Benim _Farkım_

*rüzgar ne kadar sert essede kayadan aLacağı sadece tozdur..!!!

*yokLuğunda özLemem gerekirken varLığında hasret ßıraktın

*HaksızLık kar$ısında susan diLsiz seytandır…!!!

*YaŞaNaN HeR RoL BiR EtKi YaRaTıR!!

*HaYaT YoLLaRDaN ÇiZiLMiŞ oLSa BiLe Bu YoLLaRDaN BiRiNi SeÇeCeKSiN! SeÇDiÐiN YoLDa öLüM oLSa BiLe SeLaM VeRiP GeÇeCeKSiN!!!

*Hayat asLa sahneLenemeyecek ßir oyunun sonsuz tekrarından ißarettir…

*______aLayına qider demedik mi_???cefaLarı çekmedik mi_???ah be kankaa bizde sewmedik miiiiiiiiiiiiiiiiiii?????:

*ßen seninLe toprağa giderim diyenLeri Çok gördüm ..ßen öyLe diyenleri toprağa hep yalnız Gömdüm..:

*.Gecici Heves DeğiL Hak €dene Nefes OLurum!

*Amaç Uğruna Kurulu ßir Hayat Yok Onun İçin Ne Kimseyi Kendime Örnek Alırım Nede Kimseye ßenzemeye Çalışırım!!

*Sen yaLanLarLa a$k satanLarın iLk adresi..ßen sattığın son a$kın ta kendisi

*Aşk ßenim damarLarımda doLaşan kimyasaL ßir etki!>>>ßen a$ık değiLim oğLum ßenimki sadece etkiye tepki<<<

*Duymak nedir ßiLirmisin duymak ama anLatamamak cemßerini kıramamak keLimeLerin tam diLinin ucuna geLmişken söyLiyememek..!!!

*bizi ESKİLER tanır YENİLER örnek alır,SORANLARA yalanız BİLENLERE kralız BİLMEYENLEREDE FALANNNNNNN FİLANNNNNNIIIIZZZZZ…..

*ZuLmü aLkışLayamam,zâLimi asLa sevemem;GeLenin keyfi için geçmişe kaLkıp sövemem…!!!

*HAYATINDAN TAMAMEN SİLEMEZ BENİ KİMSE, YA KALBİNDE VARSA YÜREÐİNDE YA DA BEDENİNDE MUTLAKA BİR İZİM KALIR GERİYE..

*ßekLedim dakiLaları qünLere,t€Lefon ßaşındaki nößetLerime s0run ßeni…
*giden gitti kaLan sağLarLa gündeLik a$kLara dewam

*EsenLer merkez kafasına göre herkes çatıLır ka$Lar kesiLir ßaşLar en güzeL aşkLar esenLerde ßaşLar..!!!

*Laf Søkmaya kaLkma kapak øLursun! Uqra$ma etiket øLursun! yaw$ama köpek øLursun! insan øL ßeLki yanImda yer ßuLursun

*içimde ßi a$k war her geçen gün ßayatLayan önceki günün izi ßiLe kaLmayan…!!!

*Gittim! Şimdi ßİr Mevsim Değil, ßir Hayat Girdi Aramıza, Ne Sen Döneßilirsin Artık Geriye, Nede ßen Kapıyı Açaßilirim Sana..

*…Aynalarla avunma , göstermezler içini.. Hiç çekinme tanı kendini..’

*a$klma b!r céza vér kalb!m sén! sévmés!n,sén!n yalan a$klna Allah muhtac étmés!n…!:
*ne kimseye ait nede kimseye sahißim tek geLdim tek giderim…!!!!

*HaYaTıN HeR SaNiYeSiNi YaSaRıM, SaNKi YaRıNa HiÇ uYaNMaYaCaK GiBi, BeLLi BeLiRSiZ BiR ÇıÐLıK GiBi , BeN GiBi…!!

*ßeyinLerde iLtihapLaşmış intihar düşüncesi..!!!!

*ßu garip huyLar senden yadigarr

*ßu oyunu ßen ßaşLattım ßen ßitiririm işine geLmiyorsa game ower güzeLim

*Ses Etmesemde Öfkem Saklı Son Bakışımda Bir Tokat Atıp Gitmek Vardı Ama Alıcağın Olsun..Oda Değmez Sanaa…

*ßeni görüp sınama.. sadece göreßiLdiğin kadarım ..Hayat ßir kumarsa zarLarı ßen atarım…!!!

*ßu sevda ßitmez hasret ßitmez isteyene gider hiç farketmez

*DetayLar aynadır farkı yansıtır..kaLitemizden susuyoruzz

*Ne Kadar BiLirSen biL SöyLedikLerin KarSıdakinin anLadıgı Kadardır ..

*yaşamak zor geLiosa ßu ßedene ya$amak için haLa atan kaLßimin ßen (sansürlü kelime)
*Yok artık kaLßÎmdé né aşk né $évgÎ Î$témém artık gÎt Î$témém $énÎ na$ıL oL$a hérşéy yaLan.(ßéndé yaLandım)

*yağmurlu sokaklarda hayatmı arıorum

*€Lden düşme sevdaLar değiL ßenim istediğim ya yüreğinin sahißi oLmaLıyım yada hiçßirşeyin..!!!

*İşini Şansa ßırakmak İstiyorsan ßir Zarda Sen At Zarlar ßenim Elimde Oyunu ßen Kurarım Sıkılırsam Senden Oyunu ßen ßozarım!!

*canım sıkkın ßu araLar .. kendi dünyamın çaresizLiği içerisinde daLıp gidiyorum..ßir yerLerde ışık war;görüyorum ama dokunamıyorum

*taßiri caiz değiL,numunem yoq sende kaLsın asLım..!!!

*kalbime gömerim o zaman unutupda silerim o zaman alt tarafı aşk buda işte vazgeçilmezmisin amann

*qönüL kims€siz yapamaz s€veßiLeceqi ßir dost arar,ta$ın kaLßi y0ktur ama Onu ßiLe y0sun Sarar…

*Hakkımda Dedikodu Yapıp ßoş KonuşanLar Devam Edin RekLamın İyisi Kötüsü OLmaz!!
*___:::: –ßéN AdI YaLaNa KaRıŞıP AsLıNDa DoÐrU oLaNLaRDaNıM_!! :::____

*Hakedeni hayatıma sokarım haketmeyenin hayatınaa sokarım

*Dalgalar Kumsallarda Mutluluk Masallarda Eridi ßitti Ömrüm $u Yalnız Masalarda…!!!:
*ßazn uzn cümlelern noktasdr a$k seßepsz akan yaşlarn şahidi kimi zamn zarafetidr güzelliğn kimi zamnda kalbn akla ihaneti!!!

*SoytarıLar KraL OLmuş Kahpeler SuLtan.. Dost ßiLdiğimiz Herkes YaLan OLmuş YALANNN!!!!

*Terkedilmişleri, aşkları sevdaları,dostlukları… aramaya kalkarsan, ancak mezar taşlarında bulursun….

*Gidene dur demek acizlere, kalana git demek ——–lere, hakedene yol vermek de bize yakışır…

*ßeni çeken çeker çekmeyen çeker gider…kopacaksa kopsun ßitecekse ßitsin ßeni sevmeyen warsa …tir(YASAK KELİME) oLup gitsin

*•$1•#§abrım §eLametimse intikamım feLaketindir…!!!

*Seni seninle yaşamak istiyorum, tek başıma değil!!!

*seveni severler sevmeyen

*düşman kelimesinin anlamını dost sıfatı tasıyanlardan örendm

*Çalmak fiilinin gelecek zamanla çekimi nedir??(hapse girmek)

*ßeKLeMeK ßoŞ YeRe uMuT YoK aRTıK SeWDiM uMuTSuZCa BeN YaZıK..!!
*Gözlerimden okunan aşkı inkar etmem ben

*Ben seni el değmeden, gözümle de severim.

*•#•$1…tükürüLesi yüzünü özLedim ona hasretimmm…!!!

*——–ler dönekler bozuklar gereksizler ilgi alanıma girmiosunuz

*kirlenmiş hayatlarınızla benden uzak durun

*ne kuruLucak ßir hayaL ßıraktın nede yaşanacak ßir hayat

*YalanLarınLa MutLu Edeceksen DoğruLarınLa Kahret

*oLMaDıÐıM BiRi iÇiN SeViLMeKTeNSe KeNDiM oLDuÐuM iÇiN NeFReT eDiLMeYi TeRCiH eDeRiM
*Her DaLa Konupta Dönmek OLmuyor!!!

*Tak Boğazıma İpini Yada Kes Bileğimi Sensizlikle Yaşayacağıma Ölüme Gideyim Daha İyi
tak ßoğazıma ipini yada kes ßiLeğimi sensizLikLe ya$ayacağıma öLüme gideyim daha iyi..

*…Kısacık ßir A$kTı ßu YaşadığımıZ, TatLı ßir Oyundu Oynadığımız…

*..Herkes 1 Numara İse En Sonuncusu ßenim!!!

*Hayatı korkarak ya$ıyorsan §adece izLeyeceksin…!!!

*ALayına gider demedikmi??? cefaLarı ßiz çekmedikmi??? ahh ße kanka ßizde sevmedikmi???

*pich oLup imparator oLucağına $erefLi oLup hiç oL…!!!!:

*keşke hiç olmasaydın başlamazdın bitmezdin

*Sıkıldım Artık ßu (sansürlü kelime) GönüLLerden!!!:

*Hayatın En Hüzünlü Anı, Deli Gibi Sevdigin İnsanın ßuna Hiç Degmedigini Gördügün Andır

*Ne kimseye Kendimi Tanıtmak Gißi ßir Derdim! Nede Kimsenin ßeni Tanıması Gißi ßir Lüksü Vardır!!!

*acıya müpteLa oLmanın ne aLemi war,hayatı hafifLetmek warken…!!!

*•#•$1Senin Ne Olduğun ßenim İçin Hiç Önemli Değil Sonuçta Gözlerimin Sana ßaktığı Kadarsın!!!

*ÖnemLi değiL kaç kez yeniLdiğin; önemLi oLan, kaç yeniLgiden sonra yeniden doğruLaßiLdiğin

?ag?µ?Lµ ???êKLardá Hê?atI?I ??ı??ru?...

Bîzî BîR AllÂh BîrDê DostLÂrımız BîLsîN , ZâHmêT oLmâZsa qêRîsî îLêrLêsÎn.!!!

ßumuyDu Hayat Déd!q|éry Hayat a$|ınDa q0sq0camaN ß!r rüya Uyan Art|q ß!tt! Rüya

éLé$tiRmé ßéN!.. ßéYéndiYSén takD!R éD....! h0$una qiTmi0r muyum kaFana taq:Ma siKTiR éTT..!

ßëDëñîM |{å®åñ£ı|{£å®Då ø£åñ §ëñ§îZ£îğë ®µ]¬[µM §åñå åî±

HéRKés Kéndini AR†iS† saniOr.Ama ßiLmiOrLArqi Yöné†mén ßénim.isDéDiqimé RoL wéRiRim isDéDiqimé YoL.!..

ßumuyDu Hayat Déd!q|éry Hayat a$|ınDa q0sq0camaN ß!r rüya Uyan Art|q ß!tt! Rüya

éLé$tiRmé ßéN!.. ßéYéndiYSén takD!R éD....! h0$una qiTmi0r muyum kaFana taq:Ma siKTiR éTT..!

' séninLé i$im ßitmédi ßitméz, a$k qün yüzü qörmédi qörméz sana söyLemeye deqmedi deqmez séni ßénim qibi kimsé séwmédi séwméz

né éL!mdn †u††Lr né yüzüMé qüLdüLér ß! qün 0Lsn öLmüné séwdiLr ßén séwd!m ßa$kasna wérd!Lr ßana ßu dünyda mu†LuLq Haramm$ méqéR

iStediğimi verin tøzLu rAfLarImdA ge¢mi$im yAnar ßenim gözLerim daLar derin ßenim hisLerim ßöyLedir yerLi yersiz söyLenir sözLerin ßana ßi simgedir i¢imde mimLenir

GençLigimizi yakanLara , Sevdiqimizi eLimizden aLanLara , Kolumuza jilet attıranLara , Kadehi eLimize tutuşturanLara,her Kuytu köşede esrarı cektirip üçlüyü tersten yaktıranLara isYanım aLLah'a degiL Tüm aLLah'sızLara..! Günahkar SokakLarın tövbekar DelikanLısı

İnanıyorsan savunduklarına, arkasında duracaksın..gerek yok cellada cıkarıldığında darağacına, tabureye sen vuracaksın !

ßëDëñîM |{å®åñ£ı|{£å®Då ø£åñ §ëñ§îZ£îğë ®µ]¬[µM §åñå åî±

NØk†ayı kØyduğum æN N£ S£nd£n ßir £S£r N£d£ ߣnd£n ßir iz kæLæjæk . . ..

Aklımı kaybetmekten değil, bulmaktan korkuyorum..

Sanma ßiLékLér!mdék! jiLét kéSigi 10Lar aŞkImIzIn bédéLi 10Lar zaLim!n diŞ !zLer!

Sêvdâ êktîm îhâñêtî ßî¢îÿørûm , ¢øk Sêvmî$tîm î$tê ßûñâ ÿâñîÿørûm , vâzgê¢îLmêz Sâñdîñ Sêñ kêñdîñî Sâñâ ñøktâ køÿûÿørûm ..

ÇıKaR YoL hAnGiSi?SeVmEk Mi SeViLmEk Mi,SaRhOşLuK mU İçKi Mi,AnLaMaDıM GiTTİ..ÇıKaR YoL HaNgİsİ ?SeN mİ SeNsİzLiK mİ,YaŞaMaK mI öLmEk Mi???

Emek VeR, KuLAK VeR, BiLGİ VeR, BoRÇ VeR; AmA BoS VeRME! İYİYİ ArA, GÜzELİ ArA, DOÐRUYU ArA; AmA KuSUR ArAmA!

Hî¢ VaraMaDIM FarkIña, Dû$ûñMëDîM kî ¥arIñI UZagI ta$I¥aMaDIM, $îMDî ¢ëkî¥øruM îstë kahrIñIYëñî acILar ta$I¥øruM, DûñDë kaLañ gôZ ¥a$LarIñI.MutLuLugu satI¥øruM ZararIña, kaLDIr ûstûMDëñ Par¢aLa¥añ ø ßakI$LarIñi

CeSarE†imiN ßi††iÐi yErdE £SaRe†iM ßa$Lar

S£wdamızın adı B£rrak Sonu toprak dön£n aLçak oLSun ..§£nd£n ßæ§kæ§I yæLæn §£nd£n §onræ§I öLüm , §£nd£n qayrI§Ina yokum !

Hele Bir Kapansın Kapılar ! Sular Durulsun ! Bıçak Atacagım Tam 12'Den ! Kısa Devre Yapsın Kalbim ! Ellerım inatla Dokulsun Cıgaraya !
Alemin Derdi oLmusum demekki zamanında ii koymuşum .. !

SiL KıZıM SiL AkLınDaKi O KaRaNLıK ESeRi En KRALINDAN ÜSTÜNDÜR Bu GöRDüYüN SeRSeRi..!

ZaR aTMaM $aNSa iNaNMaM. oRTaDa ßiR $aNs VaRSa oNuDa Ben yaraTıRıM...!

$ë¥tañ'Iñ tëk gûñahI MëLëk'ë øLañ a$k'I¥DI o¥$a acIMasI øLMa¥añ MëLëk'Iñ $ë¥tañ'Dañ FarkI ¥øktur..!

'Sanal Alem İşte daLqasIz denize herkes KAPTAN!

îlk gôrûstê a$kâ înânîrmîSìn yôksà di$arî cìkìp têkrârmî gîrêyîm ?

µmµtLârâ kânmâ µmµtLâr ßîr gûn îmkân§izLâsîr hâyâtî tøz Pêmßê yâ§îyørµm §ânmâ,hêr Rênk ßîr gûn §îyâhLâ§îr

YakLa$Ma¡UZakLa$¡DîDîk DîDîk ëDërîM ha¥atIñI,ßëñDëñ ßa$kasIña ¥a$atMaM sëñî,tarîhîñî VururuM,añILarIñI asarIM,¥ûrëgîñë saPLarIM këñDîMî

ßëDëñîñDë ¥atI¥a kaLIrIM,tëñîñDë ßëkLërîM gëLëcëgîMî..¥akLa$Ma Daha kû¢ûk a$kLara katLañaMaZsIñ BENÎMLE ÔLÛRSÛN

BiRGüN GuRuRuNu YeNiP BaNa GeRi DöNmEK İsTeRsEn SaKıN DöNmE....ÇüNkÜ; SeNiN GuRuRuNuN BiTTiÐi YeRDe BeNiM Nefretim BAsLAr

Ben Kubar Kadar Asil, Deligonca Kadar U¢uk, Afgan Gibi Komik, Papix Kadar Lüx & Cocaine Kadar Tehlikeliyim !

SözLerin Büyük Yüreqin Kûcûk YanLi$Larin Cok DoqruLarin Yok Kendine qöre $anSLisin Fakat Bana qöre ZavaLLisin !

Bir $iseden dókúLen SARAP ' in degiL, Bir tek kagitLa SariLan ESRAR ' in degiL, SødayLa patLayan HAP ' in degiL, Biz DELIKANLI adamin MUPTELA ' Siyiz !

ßugün Sen!n için ß!r Kurßan Kest!m ß!LekLer!m HaLa Kanıyor Ve Acıyor.

Kapat GozLérini Vé Bana Bak Bén! Diyé Né varsa Gordugun i$té O Sénin Yoklugun..

Fani Dunyanin Baki Padisahi Dégiliz Biz parcaLAnmis Gonul HirkaLarini Yamar Dikeriz Biz DostLarLA agLAr DostLarLa GuLEriz.

GozLérDé Yas Yoksa Ruh Gok KusagiNa SaHiP oLaMaz!

ozun Aydin Artik Ozgursun . .Artik ßaGimsizzsin SabaHa Butun uCakLAr Vé KucakLAr Sénin.

Seni Hayatın Kurallarına Göre Değil Kafama Göre Yaşadim
Hãsrêtîm'd!ñ $îmdî îsê Ñêfrêt!m'sîñ, duy bunlãrî; kãlbîñê î$lêsîñ, sêñ nãsîl bîrîsîñ?

Sen Benim Hem var oluş ; Hemde Yok Oluş Sebebimsin .

Kimse ßir $eyler İma £tmesin, Kininiz Varsa Suratıma Kusun, Kusamıosanız Susun.!!

Ne çok öğrndi bu gönüL ne çok söndü, ne çok yandı.. Her defasnda bu SoN sndı ama aLdndı.. ßu gönüL uyandı, bu sabah yndn b$Ldı..!

ßitmez dediğim her $ey bitti, gitmez dediğim herkesin gittiği gibi..

Nefret.. Nefret ediorum sndn!! Nefret edeceğim ismini söyLeyenLerden, senden bahsedenLerden.!!

SiLdim anıLarımdan seni.. Hiç merak etmiorum, sewio musun artık beni.. Kafam, ruhum, bedenim sensiz!! Eminim, mutLusundr ßnsiz..!

SnnLe ßen ßu Öykünün Kaybeden iki kahramanıyız.. SnnLe ßen Dünya Denen Cehennemde İki Garip YaLancıyız..!

öLdrecktm sni.. İncitecektim.. Unutacaktım.. Ama Lanet oLsn !! Kı ya ma dım!! Oysa ben seni sewmeLere doyamadım ..
Nèfrètè sevgidèn daha çøk güvènirim demiş Şeytan . . . Çünkü nèfrètin sahtèsi øLmaz!!!

ÄğLâ yârâLı kâLbîm hêpSî yâLân, ÄğLâ ß1r Ävµ¢ kûLdûr êLdê kâLân, ÄrtIk SâvrµLµp qîtSêndê rûzgârâ, ÄğLâ mâzîdîr $îmdî Sênîn ØLân..

HayaLLerimi Yakın,Resmime Bakıpta AğLamayın Sakın.Bu Bir Hatıradır,DikkatLi Bakın.Kıymetim Yoksa, ''YIRTIP ATIN''...

BedduaLarımı Onda Bırakır SevapLarımı Yüreğimde SakLarım.. Masum Bir Günahsa Yaşadığım Gururumdan Susarım...!!!

Sabıkası Yok BeLLi Suçu Aşık oLmak,Senin İçin SokakLarda Yatmak,Senin Niyetin Benden Uzak KaLmak,Yakıştımı Be GüLüm.. ''BiZi BöYLe ArKaDaN VuRMaK''...

Bende Emanetti Sevdan Bir Armağan KabuL Ettim,İstemene Gerek Yoktu ''Zaten Geri Verecektim''..

Bir RüzgarLık Ömrü OLan Ben DağLarda Bir Dumanım Bir Varmış Bir Yokmuş Gibi ''Farzet ki Ben Bir YaLanım''...!!!

Hayata Cezasını GüLüşünLe Ver KötüLükLükLerden YıkıLmadığını AnLasın.. Yaprak MisaLi DöküLsende BiLe Seni SevenLere Yeşer.. Kimse de Yoksa BiLe ''Benim Sevgim Herkese BedeL''...

Sevmek GüzeL Şey Kıymet BiLene Ver!! Ne Zor OL KırıL Nede Yumuşak oL EziL... Bir GüL Kadar SeviL Ve Benden Yana Çook SeviLdiğini BiL...!!!

Kara SevdaLıydım KimLe OLduysam İnkar Edecek Bir İnsan DeğiLim MutLaka HakLıydım Kimi Kırdıysam ''İçim Buruk Ama Pişman DeğiLim''...!!!

Bir KaranLık GeLiyor YokLuğunun Ardından,Ne Zaman Güneş Batsa Bu Son Gecem Diyorum,Bu Ne Bitmez AyrıLık BöyLe, ''Bu Ne Bitmez ÖzLem Diyorum''...!!!

Gün Batımında Ararken Seni,Gördüm YoLLarda Ayak İzLerini,AnLadım Faydasız Boşa GözyaşLarım, ''Terkedip Gitmiştin ZaLimce Beni''...!!!

GüLün DikenLeriydi AvuçLarımı Kanatan Ardımda Bir Ömür YükLü RüzgarLar... Ne Zaman DoğruLupta Sevmeye KaLksam ''Ordu Gibi ÇoğaLıyor Önüme AyrıLıkLar''...

???å??T ?T??? ???å??T ?å?åtı?ı? ??N oNå ?ùNå D?qi? Då?qå?å ?å?å?ı?

Tù??TTiqi? 20 §å?y?y Ni?õTiN ?u G?Nç?iqi? hå?ßì ?å?å?y NìT??ì?

Rekabet Etmem Rekabet YARATIRIM .. Ona Buna DeğiL Ben Sadece DALGAMA Bakarım !!

Ayık oL panik yapma rahat oL ß*** daLgana 3 günLük dünya ne sana kaLır ne ßana ..!!!

dönüşü yoq geLemem artıq geLipde seni ßuLamam artıq ßıraq ßu sevda ßöyLe kaLsın kadere isyan edemem artıq

Hakkımda Dedikodu Yapıp ßoş KonuşanLar Devam Edin RekLamın İyisi Kötüsü OLmaz!!

ben yokum ve yanlızlığa tokum gözlerim kapanırken hisset ruruhum yolunda yolcuyum..

Seni Sevdiğim İçin Hiç Kimseyi Sevmedim,Şimdi Tüm AcıkLı ŞarkıLar Bana...

Sen Kendine BiLe Zarar oLmuşsun,O Benim Sevdiğim O Sen DeğiLsin...

YaLnız ÖLenLere Yas TutuLmazki FeryaDım YaŞarken ÖLenLer İçin...

Hayat Bir Kumarmış BizLer Oyuncu MutLuLuk YoLunda Bnm Sonuncu DertLerLe YaŞamak HayLi Yorucu KaderLe Oturup Zarmı SaLLasam..

ELbette beni sonsuza deK sevmek zorunda deiLdin !! Sahibin deiLdim sadece sewgiLindim ..

Elini SON Defa Yanağıma Koy, İstemiyorsan Giderim, giderim..Serin bir sonbahar akşamında SÖZ ismini unutur siLerim, SiLeRiM !!

Hiç Yüzünden Darılmak, Her güzel şeye alınmak, bitik ve mutsuz anılmak alın yazımsa sildim çoktan !!

Kaçır GözLerini Benden ! GörürseLer beni, BakamazLar.. Ztn Görmezlerse üzüLür BnmkiLer ! Sn en iisi kaçır onları benden

Bana bulaşma kalbini kırarım, üstüme gelme dünyayı yakarım,bu sevgi sna çok geldi,bundan böyLe uzak oLaLım..!

Sen Sorgularken Beni Kafanda,Ben Gözlerine Bakıyordum KuşkuyLa!Bir Tek Sözün Bağlardı Beni Sana,Oysa Sen Hep Susmanın Koynunda...

sna canımdan can werdim daha n yapacaktım! bizi yaratan dururken sna mı tapacaktımm

Konular
92
MFC Puanı
20
нαуαт ѕєиιиℓє güzєℓ " Ċαήıмıή ìςí '' ѕα∂є¢є ѕєиιиℓє...!

Ben Bir ÖLüme Gülerim Bir GÜLÜME Ölürüm..!

Hiçbir insan görmek istemeyen kadar kör değildir.

Körcehaletçirkefleştirir insanları !

bak bakalım banasenin yalancı gözlerinin ruhu kalmışmı bende!

άЯ†Іκ ємáŋє† ĐμЯмá ķáŁвίмĐє ŏŁűмѕűζ ķιŁ ķєиĐίиί!

Bitiriyorum...
Kapat gözlerini...
Üç nokta bıraktım senli günceme...
Anlamı saklı bende...
Unutma "gözyaşım sende"….

silgözyaşlarını

düşlerinlesarılbana...

Yüreğimdeki çöpler birikti.

Hєp кöя кüтüк * sєviyoяuм
Hєp тövbєLєя єdiyoяuм
Sıятıмdα yüк тαşıyoяuм
BiLмєм ηєdєη yαşıyoяuм..?

~* yokLuğunLa vaRoldum .. şimDi ak içimden qiT yüreimDen .. yaDa qit - me .. koRkuoRm

..Kimsэlэr görmэsinKimsэlэr biLmэsin bnmLэ ya$asın öLsün bu sэvDa

ςıк αятıк яüуαℓαяıм∂αη ∂üşℓєяιмι ραуℓαşмα вєηℓє...

Canının her yanışında.Canım acıyo.
Gülmekten Kırılıyorumda

Değersizliğine verdiğim değerden utanıyorum

ii konu$un kotu konu$un yetrkı heß bzden konu$uun sız konu$tukca bZ büüOrs..

yaÐmuru bırak qüneşimi aL qötür herşei

bi Seni ver bna

baqtıqım qaDarsın ArqaMı döNdüqümdé yaLansın

ßén sénin tuwaLétindé yüzmüorsam séndé ßénim havuzuma i$émé..!!

iNsaNLaRa sayqım sonsuzz! ama sabRıM sıNıRLı!

Belki Her adımda..
Belki Her Nefeste..
Belki Her Güneşte..
Bir SON bulursun sana Yazılmış

Başka koLLarda Mesut oL

Bnde Bittin Görmüyomusn

~√V^√~√V^√V'^~hani senin için atıyodu ya----------------bak durdurdum..

yine de ben toplardım yerlerden kalbimin kırıklarını!
sırf ayaklarına batmasın diye..

b0şwr aLdanma qöqsndeki 0 haywana

Hayat beLirsizLiktir..
Sana hükmeder ..
KaranLıqın aLtına seni iter ..
'Hayat'sana eziyet eder..
AqLatır seni qeceLeri ..
Duyan kimse varmı?..

Y0ksa yaLnız mısın ?..

Konular
92
MFC Puanı
20
Balonun uçup sonsuz gökyüzünde kayboLması gibi kayboLdun hayatımda ...

Düsersin demistim..Fazla sarktin Hayallerimden

$erefsizLiqiNe boncuk tak Da..
''Nazar deÐmesin..!*''...

sev..
öyLe sev ki kaLmasın sende gurur..
gururun başLadığı yerde sevgi son buLur...

bakın dâLqânısâ x! =DxDxD

Söleyecek Sözlerim arasında 'adın' yok..

Yakalamam yaşamam lazım ama Elini uzatmıyor hayat..

Yalnızlık Bir gereksinimdir.

...ßunCa aCıyı ßoşa Çekmez hiÇ kimSe...

Herkes kendini cok iyi biliyor...
Şimdi Yol Ver Kendine!!

45515612165156126545 kere saRıL bana...

Boşuna bu aşk şarkıLarı

YaLan bu kadar aşk adına
YazıLan şiirLer
YaLan aşkLar
YaLan hayatLar
YaLandan yaşamaya mahkûm oLmuşuz
Suçumuz sahte kişiLikLerimiz !

Kişisel Birşey Değil Bu..
Yaşamak zor buralarda..

|| Kimseyi Öldürmedim..ama Süründürdüğüm Çok oLdu ||

Hayata Ban.!

eLimde Artık Herşey SiLiyorum Dünü… Lanet Ediyorum geçmişe…. Yaşıyorum bugünü..

yoksa hayat takLaya mı getirdi biZi ?!

Karşıdan bakarsan görürsün Dostunu !

Aşk için kurduğum "düşlerin" yerini.. Kocaman "yanılgılar" almış !.

Meleğindim yokluğunda uçup kayboLdum !

hani bana biR güL weRmiştin o güL soLunca mutLaka geLeceğim demiştinaLLah seni biLdiği gibi yapsın emii güL pLastik çıktı beni kandıRdıN

bahaRı çiçekLe çayı 2 şekeRLe hayatı seniNLe sewiyoRum

yeRLere çöp atmayn hawaya atıN bıRakın soRumLusu newton oLsn

/_\ /_\ /_\

bu 3 dağı göRdün mü???BiRi sana oLan sewgimi beLirten dağ...BiRi sana oLan özLemimi beLiRten dağ...BiRide beni unutuRsan seni tepesinden atacağım dağ

yine iç ((göNüL)) şişem kıRıLıp kenaRa düştü

gözLer sewdiğini heR zaman buLuR

BiR bahçe düşün oRtasıNda sadece biR güL...ÖyLe biR güLki dokuNsaN köLesi kokLasan esiRi kopaRsan kuRbanı oLursun işte sen öyLe biR Bahçenin biRicik güLüsün

sen wodafone gibi anı yaşaRken ben turkceLL gibi her zaman her yeRde çekemem senii

bazen fıRtına bazn yağmuRumsun Bitsin bu hasRet geL ne oLursun Susuz çöL gibi sana susuzum dünyaLar benim oLsada biLki sensiz mutsuzum...

gözLeRim köR oLsa göRemesem senii
hafızam kayboLsa biLmesem kendimi
hiç kimse tanımaz oLsada benii
kendimi unutuR yinede unutmam seni...

bütün kızLarr dostum oLsa mini etek moda oLsa yine dostumu isteRim Demet şeneR kankim oLsa Deniz akkaya sewgiLim oLsa yine dostumu isterim Tuba özay masaL anLatsa ebru şaLLı yemek yapsaa Petek dinçöz çamaşıRLarımı yıkasa yine dostumu isteRim O dostuma sLm oLsun Mini etekLi kızLar ona kuRban oLsun...

bahaRı çiçekLe çayı 2 şekeRLe hayatı seniNLe sewiyorM senin sesini gözLeRinin Rengini geLmişini geçmişiNi tutmayın Lan benii sewiyoRm işte senii

''kendini yok edişlerini dinliyorum !...susuyorum...! susuşlarımın öznesi !...sen...! oluyorsun hep''

nokTâ KoNmuŞ ßîtmî$ èn GüzèL hîKâyèm/sîn sèn...

Ve ßir qün . .

ßirßirine sırtını dönmü$ iki yüRek ßu
LduLaR . .
ßundan daha acı ne oLaßiLirki . .

кüçüк вє∂єηιм∂є öℓüмℓє ѕαναşıякєη ѕєηι вυℓ∂υм мєℓєğιм..'':

kızqın diiLim sadece kırqınım :/

küÇüqüM daHa çoK küÇüqüM bU yüZdeN
büTün koRkuLarıM GruRum Bu YüzDen
bU yüzDeN çoCuK qibi koRuNmasızLıqım ):

Bitti buraya kadarm$ dedim
Unuttum biLe dedim.
Avuttum kendimi sözde
Ama yinede akıô gözyaşLarım
IsLatıô yastıımı..
Seni özlediim geceLrde

Çocukluğumu özlüorumm....
Yara bere içindeki dizlerimi....
Elma şekerine bulaşmış ağzımı...
Yaramazlık yaptığımda annem görmesin die saklandığım kapı arkalarını
Oysa.... çokdan sobeledi hayat beni....!

Nasil yalan söylerim Gözler inkar etmezki Hayir desem bile Sözlerim kar etmezki..
> Ben bu askla kavrulsamda Bu yanginda kül olsamda Aska doydum nasil olsa Sen mutlu ol yeter bana..
> Sen kapimi calmasanda Düslerimle kalmasanda Bir gülüsün yeter bana Yeterki sen mutsuz olma..
> Seni seviyorum seviyorum seni seviyorum Sen sevmesen bile Seviyorum seni seviyorum İstemesen bile!

HayaLLer GerçekLeriN YarıSıymı$..SeNde Yarı Yarıya BeNimSin .!.

ѕσηυηDα вiiттii gαLiiвα
..göяüуσяυм..
iiçiiмєDé cαη çєкiişLєяiiмii
..Dυуυуσяυм..
ѕözLєяiiη çσк αcιтιуσя
..öLüуσяυм..
кєşкє вαşDαη ѕöуLєѕєуDiiη
..giiDiiуσяυм..
ηαѕιLѕα кσумαz ѕαηα
..вiiLiiуσяυм..

> Geceyi bağladım gündüze Gün doğsada de Yıldızlar solsada Gözümü yummadan ben yineé
> Dünyaya kızar dururum Kendime sorar dururum Hep seni severmiyim böyle

AğLamakLı CümLeLeR kuRmuoRum..SözLeRime Toz Kaçtı O kadaR!

ßenLiqimMm senLiii seFer

heR$eiMm sénSinN héR$ey séNin iCin

tuT éLLériMi uyaNaLım saßaha ß*** qöSLéRime saqıNn ßni ßıRaqMa ...

Ucurumun kenarında
Bizi iten rüzgarında
Cok güvenli değil ama
Düşmememek için tutun bana

Ruhumu bedenime tutuşturan küçücük bir kanca

Yalnız kaldım bu şehirde
Bana sorsan döndük dehlizlere
Tutsak kaldık içimizde
Uyansakta yokuz yerimizde

Kocamandı ay qüneşe inat
yıLdızLar dansederdi gökyüzünde
yüreimi yakamozLar yıkardı
penceremde deniz vardı..

Korkağım Duygusuzum.
Zayıfım güçsüzüm.
Lanetliyim Cehennemliğim.
Ruhsuzum ölümlüyüm..

seni sewen yüreqime kurßan oL !

yaqmuR oLsam yaqSam Sana . .

sewdam. . .kurßan oLuRummm . .

daqLaRı deLip qeLeceimm sana. .

qiden yoLcuLardan en çok ßen yanLızım. . .

qeLmeSSen qeLme

"uzak" ya da "yakın" sen oL yeteR ki . .

wazqeçiLmek ßedava. . .

ßen yüRek acıSı mıyım ? ? ?

qözLeRine sewdamm !

kop qeL ßu qecede saRhoŞ OLaLımmm !

sende ßirqün sewerSin eLoğLu. . .

sanIRım yoLLaR kapandı Sen uLaşmadan kaLßime !

kim aLdıySa akLını qitte hawanı ona at !

sen piyonLarını sürSende heR şekiLde " şah " ßenimm !

kim yanımda kaLdı sanki eSki maSum haLiyLe ?

aZ kaLdı umutLara... </3

Maksadın incitip üzmekse senin
Başardın sevgilim tebrik ederim..

Dönemedim yüzümü hayatahala bitmeyen yolculuklardayım.. x$

Bazı duygular vardır anlatılamaz anlaşılır sadece..

Her kelimem yalnızlığa tutsak..

Umudumu ezip geçti yüreğimin hüznü…

Biz seninle imkânsız sevdanın iki kuluyduk...

nE anlatabiLdim yokLugunun acIsInI sana ne de sen anLadIn sensizLigin hicLige e$ oLdugunu !..

Sana düŞman biR seN var iÇimde...

Seni seNinLe savaştıRıyoruM...

˜”*°.˜”*°•Sakla Eskiyen Yaralarını •*”˜.°*”˜

uMutLarıMın katiLii.....

Ama sen hiç benimle olmadın ki...
YA AKLIN BAŞKA YERLERDEYDİ YA YÜREÐİN...

shen qiDince öTede kaLdı hayattt ..!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...