Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kayıp, Çalıntı Şifre ve Hesap İşlemleri

mum

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • Üyelik Tarihi
    3 Nis 2008
  • Mesajlar
    2,539
  • MFC Puanı
    10
  • MFC Seviyesi

Merhaba,
Yapılan son değişikliklerle ve süper moderatörlüğün kaldırılmasıyla artık şifre ve hesap işlemleri sadece hesap sahipleri ve adminler tarafından yönetilebilir hale getirildi. Aşağıda sizlere hangi durumda hangi adımları izlemeniz gerektiğini açıklamaya çalışacağım.

"Hesabım çalındı/şifremi kaybettim, ne yapmalıyım?"

DURUM 1:
Öyleyse, şifrenizi ya oyun içerisindeki Menüden (resim: 1) veya giriş ekranındaki "Şifremi Unuttum" (resim: 2) bölümünden değiştirebilirsiniz.

DURUM 2:
O zaman şifrenizi giriş ekranındaki "Şifremi Unuttum" (resim: 2) bölümünden değiştirebilirsiniz.

DURUM 3:
Bu durumda yapabileceğiniz tek şey, Linkleri görüntüleyebilmek için lütfen kayıt olun ya da giriş yapın adresindeki formuİNGİLİZCE veya FRANSIZCA olarak doldurup, hesabın size ait olduğuna dair kanıtlarınızı (örneğin: ekran görüntüleri, videolar, şifrenizi en son ne zaman değiştiğiniz, vesaire..) da ekleyerek, category kısmında "Password" seçeneğini seçerek göndermek. Bu doldurduğunuz forum en kısa sürede adminler tarafından incelenip size cevap gönderilecektir.

Formu mümkün olduğunca detaylı doldurmanız adminlerin size daha iyi yardımcı olabilmesine katkıda bulunacaktır.

DURUM 4:
Yapmanız gereken durum 3'teki adımları bu durumu belirterek uygulamak.

Resim1


Resim2

 
Üst Alt