• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Kehanette char satan var mı ?

Konular
16
MFC Puanı
0
Beyler kehanette karakter arıyorum takas yapacak varsa da uyar bana. Her türlü karakter tekliflerine açığım. Ayrıca bıraktığım metin2 den de kehanet karakteri karşılığında karakter verebilirim. Artık pek işim olmaz metin2 ile falan..

alidayi

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
10
:) Başlığı gördüm bir yorum yazayım dedim kehanet onlinede karakter almak sana + salamaz nedeni oyundaki karakterinin sistemini kendine göre ayarlaman gerekir başkasının kendi sistemine göre biyerlere getirdiği karakterle hiçbirşey yapamassın Oyunu sadece 35 seviyeye kadar oyna bi kadim kristal savaşlarına gir zaten bedava verseler son seviye karakter almassın emin ol 2 gününü alır 35 seviye bi deneyin derim :) Zor bir oyun değil ama bence en sağlam içerikli oyunlarda ilk üçü çeker...