• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Kemal Doğulu, yarışmacının çorabını yırttı

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
Kemal Doğulu, yarışmacının çorabını yırttı

'İşte Benim Stilim' de jüri üyeliği yapan Kemal Doğulu, yarışmacılardan Simay Tokatlı'nın çorap seçimine ilginç bir müdahalede bulundu.

zaZqWR.jpg

TV8’de yayınlanan ‘İşte Benim Stilim’ yarışmasında ilginç bir olay yaşandı. Yarışmacı Simay Tokatlı’nın giyim tarzı jüri üyeleri tarafından genel olarak beğenilse de çorap seçimi hepsi tarafından eleştirildi. İvana Sert uzun uzun bu konuyla ilgili yorumda bulununca sıra Kenan Doğulu’ya geçtiğinde ilginç bir olay yaşandı.

Doğulu oturduğu koltuktan kalkarak yavaş adımlarla Tokatlı’nın yanına ilerledi ve onun çorabını yırtmaya başladı. Bu hareketiyle Sert tarafından, “Aferin, eline sağlık, kurtar onu” sözleriyle motive edilen Doğulu, çorabı yırtmasıyla ilgili olarak; “Çok iyi görünüyorsun çorap yüzünden harcamayalım dedim bu güzel tarzı o yüzden yırttım” ifadelerini kullandı.

Sözcü