• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Kerem Bürsin’den evlilik açıklaması

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
Kerem Bürsin’den evlilik açıklaması​

Serenay Sarıkaya ile gözlerden uzak birlikteliklerini devam ettiren Kerem Bursin, "Evlenmeyi düşünüyor musunuz?" sorusunu yanıtladı. Bürsin, "Böyle iyiyiz. Evlilik konularına girmeyelim" dedi.

adl1qO.jpg

Yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin, önceki gün İstinye Park’ta görüntülendi. Yakında ‘Bu Şehir Arkandan Gelecek’ dizisiyle ekranlara dönüş yapmaya hazırlanan Bürsin, mağazaları turladı.

Yılbaşı gecesini arkadaşlarıyla birlikte geçireceğini belirten oyuncu, “Son günlerde ülke olarak zor zamanlar yaşıyoruz. Her şey daha iyi olsun istiyoruz. Umarım yeni yıl ülkemize güzellikler getirir” temennisinde bulundu.​

“HALİMİZDEN MEMNUNUZ”​
Bürsin, yeni dizisinin çekimlerinin de çok yoğun sürdüğünü belirtti. “Yoğun bir tempoda çalışıyorum. Setten önce sabah 05.30’da kalkıp spora gidiyorum. Boks salonunda çekimleri yapıyoruz” diyen Bürsin, sevgilisi Serenay Sarıkaya ile sürpriz evlilik ihtimalini soran gazetecilere net yanıt verdi: “Öyle bir şey yok. Biz şu an halimizden gayet memnunuz. Çok çok güzel gidiyor. Evlilik konularına hiç girmeyelim”…​

Sözcü​

LeGoLaS

Onursal Üye
Konular
4,885
MFC Puanı
15,790
Vay arkadaş evlensinler tabi ya nasıl olsa 6 ay içinde boşanırlar

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
Belki bosanmazlar.

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,220
bana ney kerem bursinden Sade and Realist. evde kalmış :uhu ben onlara üzülürüm :p

LeGoLaS

Onursal Üye
Konular
4,885
MFC Puanı
15,790
Belki kalmamışlardır nerden biliyorsun :D