• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Kırmızı Etin Yerini İşte Bu Ürün Aldı

Herkül

Admin
Üyelik Tarihi
4 Haz 2013
Konular
8,791
Mesajlar
29,732
MFC Puanı
16,660
Kırmızı Etin Yerini İşte Bu Ürün Aldı
jQL76G.jpg

Amerikalı bilim adamlarının yaptığı araştırmalara göre daha sağlıklı bir yaşam için %90 bitkisel protein, %10 hayvansal protein tüketilmeli.

Biliyor musunuz?

Ayrıca araştırma yapan doktorların belirttiğine göre; hayvansal proteinlerin yan etkisi olduğu halde bitkisel proteinlerde hiç bir yan etki yoktur.

Yağı alınmış EA Sakız Kabağı Proteini özellikle spor yapanlar, kaslarını geliştirmek ve daha enerjik, daha güçlü olmak isteyenler için mükemmel bir besin takviyesidir. Yağ oranını düşürüp kolay kilo verdirirken, kasların güçlenmesine de katkı sağlar.

Sakız Kabağı Proteininin 100 gramında 54.1 gram protein bulunur. Bu da yaklaşık 300 gram etteki ve 15 yumurta beyazındaki proteine bedeldir. Yüksek protein ve yüksek miktardaki liflerin yanı sıra Çinko, Demir, Magnezyum, Fosfor, Selenyum, Potasyum ve A, B1, B5, B6 vitaminlerini içerir.

1 kutusunda 25 vakumlu poşet bulunan Yağı alınmış EA Sakız Kabağı Proteini, hayvansal proteinlere göre;

Hem ekonomik hem daha yararlıdır.

Sakız Kabağı Tohumu tozunda kırmızı ete göre 3 misli fazla ve 15 yumurta beyazına denk protein bulunuyor.

Tüketimi de çok kolaydır;

Omlete, sevdiğiniz zeytinyağlı yemeklere, içeceklere,yoğurda, ayrana, süte, meyve sularına vs. karıştırarak tüketebilirsiniz. Bu sizi tok tutup acıktırmayacağı gibi vücudun ihtiyacı olan amino asitleri, vitaminleri, temel besin öğelerini ve mineralleri de karşılamış olacaktır.
 
Üst