• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Kitap zekileştirir mi?

DURUBEY

MFC Üyesi
Konular
3
MFC Puanı
3,300
kitap zekileştirirmi anlatması uzun hikaye ama kitap okuyanlar kendini zeki sanıyor ona gülüyorum:) çünkü kitap var kitap var:)

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
kitap zekileştirirmi anlatması uzun hikaye ama kitap okuyanlar kendini zeki sanıyor ona gülüyorum:) çünkü kitap var kitap var:)
Bu farkı nereden biliyorsun kitap okuyanlar kendini zeki sanmıyor zaten zeki.olmak için kitap okunmuyor gelişmek için okunuyor, kitap var kitaoyvar doğru ama kitabı nasıl okuduğun ile ilgili durum bu.
Konu başlığı da bu tarz yanılgılar olmasın diye açılmış, kitap okuyan zeki oo tamam okumayan salak anlamına gelmiyor, neyse konu derin beni germe:D

DURUBEY

MFC Üyesi
Konular
3
MFC Puanı
3,300
Bu farkı nereden biliyorsun kitap okuyanlar kendini zeki sanmıyor zaten zeki.olmak için kitap okunmuyor gelişmek için okunuyor, kitap var kitaoyvar doğru ama kitabı nasıl okuduğun ile ilgili durum bu.
Konu başlığı da bu tarz yanılgılar olmasın diye açılmış, kitap okuyan zeki oo tamam okumayan salak anlamına gelmiyor, neyse konu derin beni germe:D
Yav he he