Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kızlar ile erkeklerin karışık oynadıkları oyunlar

angelofthecity

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    0
  • MFC Seviyesi

yabancı kızlara özenen bizim kzıların erkekler ile türlü türlü oyunlar oynaması :D Kızlar artık her alanda erkekleri yeniyorlar :D Guru duydum :D Artık toplum değişiyo modernleşiyoruz medenileşiyoruz

Henna

insan uykudadir, öldügü vakit uyanir..
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    22
  • MFC Seviyesi

Bu medenilesmek mi? Bence hos degil, bi erkegin sirtina atlamak Nezaman modernlesmek oldu, cok sukur zaten Musluman bir ulkede Medeni insanlar Olarak yasiyoruz:)

angelofthecity

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    0
  • MFC Seviyesi

Bu medenilesmek mi? Bence hos degil, bi erkegin sirtina atlamak Nezaman modernlesmek oldu, cok sukur zaten Musluman bir ulkede Medeni insanlar Olarak yasiyoruz:)

eskiden kadına değer verilmezmiş bir erkek kaç kadınla evleniyormuş ama ben sevdiğim erkeği başkasıyla paylaşamam. medeniyet özgürlüktür herkes istediği yapsn

Coolumsu

Geçmiş ya da gelecek yoktur., Sadece sonsuz bir ş
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    172
  • MFC Seviyesi

Çocukken saklambaç oynardık kızlar ile.. ^^

Autocrat

"Korkaklıkta AR İlerlermekte ŞEREF Var"
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    5
  • MFC Seviyesi

eskiden a değer verilmezmiş bir erkek kaç la evleniyormuş ama ben sevdiğim erkeği başkasıyla paylaşamam. medeniyet özgürlüktür herkes istediği yapsn

Henna sana katılıyorum .. cocukların bunları oynamasında bi sakınca yok hadi yetme ergenlere de sozum yok oynasınlar bu tarz oyunları modernlesme goren ulkelerin ahlaki seviyesi ortada .. he birilerinin modernlesmesine fayda edecekse o modernizmi isteryenler çıksın biribiri ustune ... ama o modern ülkelerde kadına bakış açısı saygı adı altında modernlik adı altında ne boyutta bir bak derim ...

dediğine gelince eğer kulaktan dolma din ve kulaktan dolma tarih yerine azcık bildiğini zannetmek yerine biraz okuyup arastırsaydın eski türk devletlerinde kadınların yetki ve gorevlerini bilir verilen değerin üst düzeyde olduğunu anlardın... dine gelirsek ben inandığım dinde allah çok eşliliği emretmemiş izin vermiştir ama eklemiştir sizin hayırlı olan tek eşliliktir .. bununda sebebi savas yada kıtlık durumunda o kadınların ortada kalmaması dır tabi bunu modern dunya ve sizin gibi modern kardesler nasıl yorumlar bilmem allahın emri yıllar içinde asimile olmus ve evet belli ülkelerde ezildikleri olmustur kabul ... bu ülkede kadınını ezen üstüne zorla kuma alan erkeklerde elbet var ama bu ülkede ölümüne asklarda var ikisinide modernlikle yada cehaletle açıklayamazsın... eğer aileler cocuklarını bilinçlendirmez se bu olur yada aileler cocuklarını bilinclendirelim derken ahlak din ve turk toplumunun aile yapısında yetiştirmezse avrupa ozentisi kendi milletini beğenmeyen asimile olmus gencler yetişir ...

ve sunu iyi bil Hz. Muhammet (S.a.v) veda hutbesinde ;

eşleriniz size allahın emanetidir demiştir .. Alinin ahmetin emaneti gibi goren ahmaklarla tüm erkekleri karıstırma ... kadın değerlidir ve allah cenneti bile annelerin ayakalrının altına sermiştir ... modernizasyon adı altında yazık edilmiş bir din bir türk toplumu iki durumdada yazık ki yazık...

bu sekilde modern olmaktansa gerikafalı oluyum ben ....

unutmadan bir hıncal uluç vardı çözemediğim bide sen oldun hayırlısı...

angelofthecity

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    0
  • MFC Seviyesi

Henna sana katılıyorum .. cocukların bunları oynamasında bi sakınca yok hadi yetme ergenlere de sozum yok oynasınlar bu tarz oyunları modernlesme goren ulkelerin ahlaki seviyesi ortada .. he birilerinin modernlesmesine fayda edecekse o modernizmi isteryenler çıksın biribiri ustune ... ama o modern ülkelerde kadına bakış açısı saygı adı altında modernlik adı altında ne boyutta bir bak derim ...

dediğine gelince eğer kulaktan dolma din ve kulaktan dolma tarih yerine azcık bildiğini zannetmek yerine biraz okuyup arastırsaydın eski türk devletlerinde kadınların yetki ve gorevlerini bilir verilen değerin üst düzeyde olduğunu anlardın... dine gelirsek ben inandığım dinde allah çok eşliliği emretmemiş izin vermiştir ama eklemiştir sizin hayırlı olan tek eşliliktir .. bununda sebebi savas yada kıtlık durumunda o kadınların ortada kalmaması dır tabi bunu modern dunya ve sizin gibi modern kardesler nasıl yorumlar bilmem allahın emri yıllar içinde asimile olmus ve evet belli ülkelerde ezildikleri olmustur kabul ... bu ülkede kadınını ezen üstüne zorla kuma alan erkeklerde elbet var ama bu ülkede ölümüne asklarda var ikisinide modernlikle yada cehaletle açıklayamazsın... eğer aileler cocuklarını bilinçlendirmez se bu olur yada aileler cocuklarını bilinclendirelim derken ahlak din ve turk toplumunun aile yapısında yetiştirmezse avrupa ozentisi kendi milletini beğenmeyen asimile olmus gencler yetişir ...

ve sunu iyi bil Hz. Muhammet (S.a.v) veda hutbesinde ;

eşleriniz size allahın emanetidir demiştir .. Alinin ahmetin emaneti gibi goren ahmaklarla tüm erkekleri karıstırma ... kadın değerlidir ve allah cenneti bile annelerin ayakalrının altına sermiştir ... modernizasyon adı altında yazık edilmiş bir din bir türk toplumu iki durumdada yazık ki yazık...

bu sekilde modern olmaktansa gerikafalı oluyum ben ....

unutmadan bir hıncal uluç vardı çözemediğim bide sen oldun hayırlısı...

olayı neden dine bağladın altı üstü oyun

Melly.

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    71
  • MFC Seviyesi

Saklambaç
İstop
Yakartop

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

LeGoLaS

ikra
Emektar Yönetici
  • MFC Puanı
    1,546
  • MFC Seviyesi

Uzun eşşek değil tabiki :)

Saklambaç , istop , yakartop , Beştaş vardı hatırladığım :)

Loony

İnsan insanı, Ya tamamlayamadı, Ya tam'anlayamadı.
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    6
  • MFC Seviyesi

Dokuztaş oynardık biz çok güzeldi topla vururduk hepsini deviren takım kaçardı falan.
Seksekte oynardık.
Günümüzde ise; Tabu çok eğlenceli karışık oynamak için,
okey var, Amerikano var çok severim ünide toplaşıp oynardık 5 6 kişi ne kadar olursak

Üst Alt