• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Kızlar Odası..

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,240
hadi LibertA elini korkak alıştırma banlasana :D acımasın ben süper mod olsam süresiz banlardım mesela onu :D

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,240
Gülendam benden korktu sanırım :D gel gel kızmıcam LibertA beni banlayınca :D banladın banladın yoksa admin olursam dügüm atarım ikinizede :D

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,240
aman modluk ney ki :D bana admin ol diye ısrar ettiler ben elimin tersi ile ittim :D benden öndesinde bir beni banlayamadıktan sonra yemişim senin yetkini :D

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,240
sizin gibi gencler ögrensin modlugu bari dedim :D

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,240
bunama belirtileri hep bunlar Gülendam :D admin olup geri basa döndügüne göre :D

hey gidi hey sen sor ben bu forumu çözer dügümlerimde çok kurcalamak istemiyorum bilin mi sonra patronlar cok ugrasmak zorunda kalır diye kıyamıyorum :D

İlda

Özel Üye
Konular
1,235
MFC Puanı
1,490
bunama belirtileri hep bunlar Gülendam :D admin olup geri basa döndügüne göre :D

hey gidi hey sen sor ben bu forumu çözer dügümlerimde çok kurcalamak istemiyorum bilin mi sonra patronlar cok ugrasmak zorunda kalır diye kıyamıyorum :D
Ne bunamasindan bahsediyor Sun o zamanlar genctik tabii
Gecemi gunduzume katmistim o forum için
Yükselmiştim evlenince inişe geçtim
Elimin tersiyle ittim cahillik işte[emoji3][emoji16][emoji23]

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,240
Ne bunamasindan bahsediyor Sun o zamanlar genctik tabii
Gecemi gunduzume katmistim o forum için
Yükselmiştim evlenince inişe geçtim
Elimin tersiyle ittim cahillik işte[emoji3][emoji16][emoji23]

lafa bak lafa o zaman genctik :D derken ne bunamasından bahsediyorsun diyo birde :D

gebermeyesice çocukda yaparım kariyerde diyemedin mi :D

ya ya şimdi forum kurucusu olmustun ama sen git evlen koca dırdırı cek pohlu uşak beziyle oyna şimdi :D

İlda

Özel Üye
Konular
1,235
MFC Puanı
1,490
lafa bak lafa o zaman genctik :D derken ne bunamasından bahsediyorsun diyo birde :D

gebermeyesice çocukda yaparım kariyerde diyemedin mi :D

ya ya şimdi forum kurucusu olmustun ama sen git evlen koca dırdırı cek pohlu uşak beziyle oyna şimdi :D
Sorma ya ben o azimle forum kurardim doğru dedin onu
Çok ta arkadaşım vardı o kadar bakınıyorum birini de göremiyordum hepsi sosyal medyaci oldu sanırım.
Benim için foruma geliyorlardı şimdi hiç birinden eser kalmadı[emoji3][emoji16][emoji23]

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,240
eh baktılar yaşlandın gelip napces diyorlardır :D bir banlama bile yapamıyor tadımı olur forumun diye ugramıyorlar yanına :D

İlda

Özel Üye
Konular
1,235
MFC Puanı
1,490
eh baktılar yaşlandın gelip napces diyorlardır :D bir banlama bile yapamıyor tadımı olur forumun diye ugramıyorlar yanına :D
Hiçbirinden haberim yok ki Cat pat bazılarını hatırlıyorum o forumda kapanmış gerçi geçen sene o forumun kurucusunu buldum faceden sana vereyim dedi almadım da salak kafam[emoji3][emoji16][emoji23]

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,240
tuh keşke alaydın gelip bütün üyelerini çalardım :D zevke bak yarabbim :D