• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Kızlar Odası..

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
217,640
Evet Sindy bu konuda sizlere özel olsun eğer grubu kaldırmasaydık burayı diğer herkese görmeyide kapatırdım ama şuan yapamıyorum. eğer erkeklerden biri yazarsa bana söyleyin gereken müdahaleyi yapayım. Tekrardan ii sohbetler

Sindy

Süper Moderatör
Konular
1,471
MFC Puanı
116,350
Evet Sindy bu konuda sizlere özel olsun eğer grubu kaldırmasaydık burayı diğer herkese görmeyide kapatırdım ama şuan yapamıyorum. eğer erkeklerden biri yazarsa bana söyleyin gereken müdahaleyi yapayım. Tekrardan ii sohbetler

Tşk ederiz cem iyi oldu burası :)))

Naz hoşgeldin cmmm hep burda ol artık :a66:

Konular
112
MFC Puanı
2,610
@Naz hoşgeldin iyi ki geldin odamız ortaya çıktı ne güzel kızlar gelin dedikodu yapalım:s95: Sezen nerdesin

Konular
112
MFC Puanı
2,610
@Naz hoşgeldin iyi ki geldin odamız ortaya çıktı ne güzel kızlar gelin dedikodu yapalım:s95:
Sezen nerdesin

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,050
@Naz hoşgeldin iyi ki geldin odamız ortaya çıktı ne güzel kızlar gelin dedikodu yapalım:s95:
Sezen nerdesin

canım ya siz dedikodu yapacaksınız ben hiç anlamam o işlerden:s7: gıybet ay cızzz ateşlerde yanarım korkarım ben :trip: siz dedikodu yapın ben bakarım:D

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,050
StigmatA pişt baq hele ama dur erkeksin sen peçe tak bak kızlar şüphelenmesin :D kızlar odasına disco acsana ya sınırsız içecek felan kuru kuru gitmiyo dedikodu :D kafamız hoş olsun ki forumun altını üstüne getirek :D

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
217,640
Son yazışım bu konuya. Onuda bi zahmet forumun en yaşlı en tecrübeli bayanı olarak sen yap:))))))