• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Üyelik Tarihi
19 Şub 2013
Konular
68
Mesajlar
523
MFC Puanı
10
25 Şubat 2013 Pazartesi - Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
koc_1.jpg
Bugün ilişkilere bakış açınız değişiyor. İsteklerinizin gücü sizi harekete geçirecek ve İsteklerinizi ortaya koymak için büyük bir gayret göstereceksiniz. Ancak bugün daha rahat davranabilir ve sevdiğinize anlatmak isteyip de bir türlü söyleyemediklerinizi ortaya koyabilirsiniz. Ani değişiklikler karşısında huzursuzluk duyabilirsiniz fakat duygularınızı denetlemeyi başaracaksınız ve aklınız ile hareket edeceksiniz. Üstelik arkadaşlarınız sizi destekleyecek ve kararlı bir tavır sergilemeyi başaracaksınız.Koç Burcu Genel Durum

Bugün hayaller kurabilirsiniz. Bunları sanat alanında veya yaratıcı hobiler ile değerlendirmeye çalışmalısınız. Artan yaratıcılığınızdan sonuna kadar faydalanmalısınız.

Koç Burcu Kariyer Durumu

Yakından ilgilenmeniz gereken pek çok iş olsa da, içinde bulunduğunuz yüksek tempo size keyif verecektir. Eğer yorulursanız çevreden yardım isteyin, kendinizi zorlamayın.
 
Üst