Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Konusan Yaratik GEF

AnqeL

Gerçekten Melekmiyim ?
MFC Üyesi
  • Üyelik Tarihi
    19 May 2017
  • Mesajlar
    496
  • MFC Puanı
    12
  • MFC Seviyesi

1931 yılının Eylül ayında Yahudi bir aile olan, James, Margaret ve kızları Voirrey çiftliklerinden devamlı olarak kazı sesleri duymaya başlamışlar. Sonrasında ise görünmeyen yaratık farklı sesler çıkarmaya başlamış ve bir bebek gibi ağlamaya, bir hayvan gibi kükremeye, bir köpek gibi havlamaya başlamış. Daha sonra da bu yaratığın konuşmaya başladığı iddia edilmiş. Kendini GEF olarak tanıtan hayvanın, bir firavun faresi olduğunu söylemiş. Söylentilere göre bu GEF, 1852 yılında Yeni Delphi’de dünyaya gelmiş.

Küçük kız Voirrey’nin söylediğine göre GEF, küçük bir fareye benziyormuş ama çok akıllıymış. Voirrey bu yaratığı yanına almış ama ne olduğu hiçbir zaman anlaşılamamış ve 2005 yılında da ölmüş.

Dünyada hemen herkesin anlatabileceği bir dizi garip olayla karşılaşmak mümkün. Bu hikayeler ile ilgili kesin ve net bir bilgi ise yok. Kimilerine göre sadece bir söylenti, kimilerine göre bir inanç, kimilerine göre gerçek…
 
Üst Alt