Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kova Burcu 28 Aralık Pazar

LiyA

HeP YeK HeP TeK . . .
MFC Üyesi
  • Üyelik Tarihi
    5 Kas 2012
  • Mesajlar
    16,871
  • MFC Puanı
    6,477
  • MFC SeviyesiOldukça fedakar bir yapınız var. Sevdikleriniz için yapamayacağınız şey yok. Yalnız. bu sevgi dolu özelliğinizi en yakınlarınız tarafından bile istismar edilmesine fırsat vermemelisiniz. Herkes üzerine düşeni yapmalı ki sizde biraz rahat nefes almalısınız. Bugün tembel tembel oturmayı hayal edecek ama beklemediğiniz gelişmeler ile başınızı kaşımaya fırsat bulamayacak yoğunlukta bir gün geçireceksiniz

Aşk Yaşamı : Sevdiğiniz insandan ilgi göreceğiniz oldukça mutlu olacağınız bir gün geçireceksiniz. Bu kadar fedakarlıktan sonra size gösterilen ilgi az bile . Ayaklarınızı uzatın ve bu duygusallığı dolu dolu yaşayın. Kendinize olan güveninizin yükseldiği bu dönemde sevgilinizle güzel bir gün geçirmenin tadına varmaya çalışın.

İş Yaşamı : Sıkıntılı günleriniz sona eriyor. Daha iyimser olmalısınız. Yeteneklerinize güvenmeli ve daha disiplinli olarak çalışmalarınızı sürdürmelisiniz. Disiplinli çalışırsanız kariyerinizle ilgili hayal ettiğiniz mevkiiye ulaşabilirsiniz.

Para Durumu : Parasal harcamalarınızda artışın gözleneceği bir gün olacak. Bu durum siz de rahatsızlık uyandıracak. Keza, yapmayı planladığınız daha önemli harcamalarınız var. Bugün yaptığınız harcamalar, planlarınızı alt üst edecek.

Dikkat : Sevdiklerinize oldukça düşkünsünüz. Onlar için yapmayacağınız şey yok. Bugün sevdiklerinizin istismarları ile karşılaşabilirsiniz. Dikkatli olun.
 
Üst Alt