Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Krasic Hakkında Bilgilendirme

AlaaddinKaraca

Hail Satan
MFC Üyesi
Konum
Mersin
  • Üyelik Tarihi
    21 Nis 2013
  • Mesajlar
    1,780
  • MFC Puanı
    85
  • MFC Seviyesi

Birkaç sene önceye kadar Krasic'in peşinden Avrupa'nın en büyük kulüpleri koşuyor ve bizi istemeyip burun kıvırıyordu. CSKA Moskova zamanında nasıl oynadığını ve neler yaptığını biliyoruz bu sebeple Juventus hızlı davranıp bu adamı kaptı hem de bonservis bedeli ödemeden. Ancak Slav kökenli futbolcuların önemli bölümünde görülen Doğu Avrupa ligleri dışında varlık gösterememe sendromu Krasic'te de baş gösterdi. Juventus kendisine bonservis ücreti ödemediği için pek fazla zarara girmedi ve daha fazla elinde patlamadan başka bir kulübe kakalamaya karar verdi.

Ve biz son zamanlarda doğru düzgün oynamayan bitik duruma gelmiş üstelik Juventus'a bedelsiz transfer olan bir futbolcu için 7 milyon euro verdik ve transfer ettik. Bu resmen riskli bir kumardı ve biz bu kumarı kabettik. Geçen maça kadar kendisinden az da olsa umudum vardı ancak bu adam resmen futbol oynamayı unutmuş bu ülkeye yatmaya gelmiş. Krasic yakın tarihimizde bize atılan en büyük kazıktır geçmiş olsun.
 
Üst Alt