• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Kullandığınız GNU/Linux Dağıtımına Simge Seti (İkon Seti) Nasıl Yüklenir Ve Kullanılır.?

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,091
MFC Puanı
20,830
1512586274_preview.jpg

AÇIKLAMA:

Flat remix
, materyal tasarımından ilham alan oldukça basit bir ikon temasıdır. Bir miktar derinlik için bazı gölgeler, vurgular ve gradyanlarla çoğunlukla düzdür ve hoş kontrastlara sahip renkli bir RGB renk paleti kullanır. Icons Flat Remix oldukça yenidir - 2015 yılında çıkmıştır ve hala aktif geliştirme aşamasındadır. Simge seti, tüm açık ve koyu temalar için mükemmel bir seçimdir, GPL v3 lisansı altında yayınlanmıştır. Flat Remix, Materyal Tasarım fikirlerinden esinlenen çok basit bir simgeler kümesidir .Bu, neredeyse tüm masaüstü ortamlarıyla uyumlu olan bazı gölgeler, aydınlatma ve degradeler içeren esas olarak düz simgelerdir. Hataları bildirebilir veya bu simge kümesine dahil edilecek yeni simgeler önerebilirsiniz.

SİMGE SETİNİN GNU/LINUX DAĞITIMINA YÜKLENMESİ:

Adım-1 : Geliştiricinin Deposunun Sistem'e Terminal'den Eklenmesi __

Kod:
sudo add-apt-repository ppa:daniruiz/flat-remix

1.png

Adım -2 : Sistemin Komple Güncelleştirilmesi ____

Kod:
LANG=TR apt update -y && apt upgrade -y && apt list --upgradable && apt dselect-upgrade -y && apt full-upgrade -y && apt install -ff -y && apt check -y

2.png

Adım -3 : Simge Setinin GNU/Linux Dağıtımına Yüklenmesi ___

Kod:
sudo -s apt-get -u install -ff flat-remix

3.png

SONUÇ :

flat-remix.png

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,091
MFC Puanı