• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Kurabie'm Doğum Günün Kutlu Olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konular
772
MFC Puanı
530
Canım arkadaşım; Uzun yıllardır süren arkadaşlığımın devam etmesi ümidi ile iyi ki seni tanıdım. İyi günlerimde ve kötü günlerimde yanımda olduğun için çok çok teşekkür ederim.
Sanal bir platform üzerinden tanışmış olsak da bu dostlukların oluşmayacağı kanısını kırmamızı sağladı. iyi ki görüştük , iyi ki dertleştik , iyi ki güldük, iyi ki bu zamana kadar olan dostluğumuz hiç bozulmadı.

DOÐUM GÜNÜNÜ EN İÇTEN DİLEKLERİMLE KUTLUYORUM.

a%C5%9Fk-resimleri-a%C5%9Fk-resimlerikalp-resimleri-k%C4%B1z-resimleri-45.jpg

kurabie

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
Alev'immm cok tesekkur ederim canimin icii.. yeri doldurulamaz birisin benim icin. Bir omur yanımda ol arkadasim ol. Seni cok seviyorum :*****

Konular
227
MFC Puanı
540
Oyh Oyh bugün ozel birgün sohbet netin helperi aşk kanalinin founderi sohbet netin kurabie sinin ve benim arkadaşımın doğum günü nice mutlu senelere yeni yasin sağlık huzur mutluluk aşk getirmesi dileğiyle canim nice senelere canim iyi ki doğdun iyiki varsin doğum günün kutlu olsun..

Son düzenleme:

kurabie

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
Algos ummm yerim seniiiii... cok tesekkur ederimmm :****

T

Timelord

Kurabie doğum günün kutlu olsun. Allah(c.c) sağlıklı , huzurlu , musmutlu bir ömrü sevdiklerinle beraber tüketmeni nasp eylesin.Nice yıllara ; nice yaşlara güzel insan :)

LeGoLaS

Onursal Üye
Konular
4,885
MFC Puanı
15,790
Nice mutlu yıllara :) :) Sağlık, huzer ve mutluluk getirsin sana yeni yaşın :) :) :)

Konular
55
MFC Puanı
340
Dogum gunun kutlu olsun, musmutlu ve saglıklı bir yıl gecirmen dileklerimle=)

Konular
756
MFC Puanı
210
MegaForum olarak bende yeni yaşını kutlar, sana sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini dilerim.

Konular
3
MFC Puanı
20
İyiki dogdun iyi ki varsin .Nice Mutlu Yillara Kurbisim

LaiLa

MFC Üyesi
Konular
1,822
MFC Puanı
6,400
Nice sağlıklı güpgüzel ömürlerin olsun tatlım :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...