• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Kur'an-ı Kerim Ayetleri

Sindy

Süper Moderatör
Konular
1,471
MFC Puanı
116,370
Bazen öyle bir sınavdan gecerizki bittim artık ... Dedigimiz anda rabbim tekrar tutar elimizden kaldırır bizi ve halada ona karşı nankör davranırız kulları olarak..

Konular
817
MFC Puanı
190
Ben hayatta çok dönüm noktaları yaşadım hep bir şekilde tamamen kurtulmuş olarakta çıktım o dönüm noktalarından ama dönüp arkaya bakınca nasıl oldu nasıl çıktım hiç aklım almıyor o yüzden kimin duası kabul olunurmuş bilinmez ama her zaman hayır duası almak en güzeli

Sindy

Süper Moderatör
Konular
1,471
MFC Puanı
116,370
Söylesene kardeşim biri seni kasp etmek icin 23 yerindn bıcaklarsa ölüme terkedip gitmek istedigi anda senin ona dedigin şu cümleyle beni burda bırakma bırakırsan burda ölürüm...
Bu cümle ile ambulsnsı ararsa bunda rabbimin yardımı yokmu ki böyle vicdansız biri bunu yaparımı dersin rabbim dilerse yapar onun gücü kudreti herseye yetiyor.. Cok şükür bin şükür

Ve oo 23 yerinden vurulan bnm kardeşim :(((

Qasem

Üyeliği durduruldu!
Konular
82
MFC Puanı
110
Söylesene kardeşim biri seni kasp etmek icin 23 yerindn bıcaklarsa ölüme terkedip gitmek istedigi anda senin ona dedigin şu cümleyle beni burda bırakma bırakırsan burda ölürüm...
Bu cümle ile ambulsnsı ararsa bunda rabbimin yardımı yokmu ki böyle vicdansız biri bunu yaparımı dersin rabbim dilerse yapar onun gücü kudreti herseye yetiyor.. Cok şükür bin şükür

Ve oo 23 yerinden vurulan bnm kardeşim :(((
Rabbim şifa verdi...
Şükürler olsun...
Her nefs kendine biçilen hayatı muhakkak yaşayacaktır.
Ne bir an ileri ne bir an geri alabilirsiniz.

Vahy ile dertleşin çokça...
Allahtan daha sadık dost bulamayız...

Bilgi - İnanç - Eylem

Sindy

Süper Moderatör
Konular
1,471
MFC Puanı
116,370
Rabbim bize bir musibet verdiyse eger onda bize çıkarıcak ders vardır elbet..

Konular
817
MFC Puanı
190
Çok geçmiş olsun rabbim tekrarını göstermesin çok kötü bir durum gerçekten :/ :/