• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Kurtlar Vadisi Pusu'nun Akıbeti Belli Oldu! |

İlda

Özel Üye
Konular
1,235
MFC Puanı
1,490
Kurtlar Vadisi Pusu'nun Akıbeti Belli Oldu!

Ekranların fenomen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu'nun akıbeti belli oldu!​

Başrollerinde Necati Şaşmaz, Cahit Kayaoğlu, Defne Samyeli ve Erhan Ufak'ın yer aldığı Kurtlar Vadisi Pusu, geçtiğimiz yıl Kanal D ekranlarında sezon finali ile yayınlanmış, fakat yeni sezona başlamamıştı. "Kurtlar Vadisi Vatan" sinema filmi lansmanında basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Necati Şaşmaz, dizinin sona erdiğini resmen açıkladı.​

Sezon finalini aslında final gibi çektiklerini ancak bazı belirsizliklerden ötürü sezon finali olarak yayınladıklarını söyleyen Şaşmaz, fenomen serinin Ocak 2018'de "Kurtlar Vadisi Kaos" konseptiyle ekranlara döneceğini belirtti. Ünlü oyuncu yeni dizinin kanalı ile ilgili ise cevap vermekten kaçındı.​

Fav10
780ee04fb615d5f1a786682600d6ed8c.jpg

Konular
14
MFC Puanı
170
ilginc baya kitleye sahip bir diziydi neden bitti anlamadım bi baslanıcak açıklaması yapıldı bi film için gecikti dendi ws ws ilginc

İlda

Özel Üye
Konular
1,235
MFC Puanı
1,490
Buna en çok sevinen benimdir
Tekrarlarina bile tahammulum yok

Konular
14
MFC Puanı
170