• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

LeGoLaS

LeGoLaS

Onursal Üye
Konular
4,885
MFC Puanı
15,790
Henüz detaylı tanıma-tanışma fırsatım olmadı fakat paylaşımlarıyla yorumlarıyla özellikle kaliteli düşünce yapısıyla oldukça kalemini beğendiğim bir dost. Yerinde davranıp güzel bir uslübu olduğu konusunda hem fikirim. Umarım uzun süre hep birlikte olur ve tanıma fırsatına da nail olabilmiş olurum :)

Allah razı olsun teveccühünüz :) İnşallah tanışırız buralardayız hepimiz :D

Futbolcu

MFC Üyesi
Konular
100
MFC Puanı
1,840
güzel insana benziyor ...yavaş,yavaş danıyaçağiz ..ozaman kara veririm..şuan güzel insana benziyor:s1-1

Konular
48
MFC Puanı
2,220
[B LeGoLaS Başkandır ;) her ne kadar o beni ben onu çok tanımasak hakkımızda pek bilgimiz olmasada bazen kelimelerle cümleleriyle tanırsın Adam! bu dersin. LeGoLaS onlardandır işte ;)
[/B]

LaiLa

MFC Üyesi
Konular
1,822
MFC Puanı
6,400
LeGoLaS ı iyi bilurduk lakin ne cazgir uşaktur ooooo pilmeysunuz :p :)))

Şaka tabiki :D Delianlıdır, merttir :) çok iyi bir dosttur.. Var olsun..

Konular
32
MFC Puanı
27,870
Foruma üye olunca burada da 3-5 mesaj yazar senkronu tutturamaz sıkılır çıkarım diye düşünüyordum.Ancak foruma takıldım kaldım. Bu takılıp kalmamda yüzde doksan etki LeGoLaS ın dostça ,içten,samimi ve güler yüzlü yaklaşımıdır. Iyi mi etti kötü mü bilemiyorum ;D
Ancak sohbetinden keyif aldığım bir insan olduğunu belirtmeden geçmeyeyim.
Yüzünden gülümseme eksik olmasın : )

LeGoLaS

Onursal Üye
Konular
4,885
MFC Puanı
15,790
Foruma üye olunca burada da 3-5 mesaj yazar senkronu tutturamaz sıkılır çıkarım diye düşünüyordum.Ancak foruma takıldım kaldım. Bu takılıp kalmamda yüzde doksan etki @LeGoLaS ın dostça ,içten,samimi ve güler yüzlü yaklaşımıdır. Iyi mi etti kötü mü bilemiyorum ;D
Ancak sohbetinden keyif aldığım bir insan olduğunu belirtmeden geçmeyeyim.
Yüzünden gülümseme eksik olmasın : )

Bimukabil aynı düşünceler içerisindeyiz :) Düşüncelerin beni mutlu etti :) Öyle ateş alıp çıkmak yok Artık ailemizin değişilmeyen parçalarındansın da :):):):)

O zaman Kamannnn :D:D:D Son mesaj benim :D

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
Tam bir beyefendi, bayanlara son derece kibar.
Yardım etmeyi seven. :u1