• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Çözüldü LinkedIn Hesabım Çalındı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kuslarabenzer

Moderatör
Konular
347
MFC Puanı
31,480
Arkadaşlar selam öncelikle,
Benim LinkedIn hesabım çalınmış djskssks
Hayır masum masum is başvurusu yaptığım bomboş hesabımdan ne istemiş olabilirler bilmiyorum kdkzkskskakaksk
Ne yapabilirimmm, nasıl çözebilirim fikri olan var mı?

Form doldurdum ama sanırım net çözüm değilmiş

kuslarabenzer

Moderatör
Konular
347
MFC Puanı
31,480
Teşekkür ederiim önceliklee
Geçmiş olsun minik kuş
Sen şifreyi doğru hatırlamıyor olabilirmisin
Yok şifrem doğru, bana mail falan gelmiş. Biri LinkedIn hesabımın şifresini ve mailini değiştirmiş. Şu an kendi mailimle girince yeni hesap açıyor:((( form doldurdum, LinkedIn o yüzden hesabımı askıya aldı.

İşin komik yanı mailime de giriş olmuş. Tüm hesapların şifresini değiştirip güvenliğini artırdım. 7 eylülden beri mailime giriliyormuş... Güvenlik artırınca bir kez daha girilmeye çalışıldı bildirkm geldi. Sonra bir şey olmadı. Kim neden uğraşıyor benimle bilmiyorum ama durum böyle:(

Escobar

Özel Üye
Konular
19
MFC Puanı
22,940
Böyle durumlar için bütün maillerinin bağlı olduğu farklı bir şifreye ait mail kullanabilirsin. Genelde insanlar hep aynı şifreyi kullandıkları için bir mail ele geçirildiğinde ona bağlı olan her şey ele geçiyor. Bunun içinde o maile sadece güvenliğinden emin olduğun cihazdan giriş yapmalısın. Ayrıca bilgisayarına trojan vb sızmış olma ihtimaline karşı format atmanı öneririm.

_bigguy_

Süper Moderatör
İçerik Üreticisi
Konular
22
MFC Puanı
41,670
Teşekkür ederiim önceliklee

Yok şifrem doğru, bana mail falan gelmiş. Biri LinkedIn hesabımın şifresini ve mailini değiştirmiş. Şu an kendi mailimle girince yeni hesap açıyor:((( form doldurdum, LinkedIn o yüzden hesabımı askıya aldı.

İşin komik yanı mailime de giriş olmuş. Tüm hesapların şifresini değiştirip güvenliğini artırdım. 7 eylülden beri mailime giriliyormuş... Güvenlik artırınca bir kez daha girilmeye çalışıldı bildirkm geldi. Sonra bir şey olmadı. Kim neden uğraşıyor benimle bilmiyorum ama durum böyle:(
Rica ederim

kuslarabenzer

Moderatör
Konular
347
MFC Puanı
31,480
Böyle durumlar için bütün maillerinin bağlı olduğu farklı bir şifreye ait mail kullanabilirsin. Genelde insanlar hep aynı şifreyi kullandıkları için bir mail ele geçirildiğinde ona bağlı olan her şey ele geçiyor. Bunun içinde o maile sadece güvenliğinden emin olduğun cihazdan giriş yapmalısın. Ayrıca bilgisayarına trojan vb sızmış olma ihtimaline karşı format atmanı öneririm.
Şifrelerimin hepsi birbirinden farklı ya, asla aynısını kullanmıyorum. Her mecra birbirinin farklısı.

Pc'ye bir şey sızmış olabilir, officce kurarken bisiler yaptıysam dksksk allam sen koru

kuslarabenzer

Moderatör
Konular
347
MFC Puanı
31,480
Güncelleme:

Yeni hesap açtım. Bunların benim hesabımı vereceği yok. Şimdi de insanları ekliyorum ama eklemem gitmiyomuş?? Ama kotam doldu diye başkalarını da ekleyemiyorum :D bunun sebebini bilen çıkar mı??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...