• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

LiyA

MonteKristo

Emektar Üye
Konular
272
MFC Puanı
10,320
Herkes yazmış ablama ben yazmamışım :utan

Ayıp mı bu yaptığım?
-Ayıp

Çok mu ayıp?
-Çok ayıp :cikcik

Şimdi şöyle anlatayım onu forumda böyle tatlı tatlı salına salına gezerken gördün diyelim o tatlılığı görüpte sevmemek mümkün değil :sirine

Hadi diyelim körsün anlamazsın öyle tatlılıktan matlılıktan o zaman bir sohbetine bakar onu sevmen. İnsanı güzel sohbetiyle bir güzel kendine bağlar. :tatli

Hadi diyelim sohbet etme şansın olmadı o kadar şanssızsın. O güzel kalbiyle yine sana kendini sevdirir. Aksi mümkün değil çünkü onun kalbi o kadar güzeldir ki kör de olsan sağır da olsan dilsiz de olsan hissedersin :s9

LiyA'm, ablam canımsın demiş miydim? :cann

LiyA

Onursal Üye
Konular
7,633
MFC Puanı
62,010
Herkes yazmış ablama ben yazmamışım :utan

Ayıp mı bu yaptığım?
-Ayıp

Çok mu ayıp?
-Çok ayıp :cikcik

Şimdi şöyle anlatayım onu forumda böyle tatlı tatlı salına salına gezerken gördün diyelim o tatlılığı görüpte sevmemek mümkün değil :sirine

Hadi diyelim körsün anlamazsın öyle tatlılıktan matlılıktan o zaman bir sohbetine bakar onu sevmen. İnsanı güzel sohbetiyle bir güzel kendine bağlar. :tatli

Hadi diyelim sohbet etme şansın olmadı o kadar şanssızsın. O güzel kalbiyle yine sana kendini sevdirir. Aksi mümkün değil çünkü onun kalbi o kadar güzeldir ki kör de olsan sağır da olsan dilsiz de olsan hissedersin :s9

LiyA'm, ablam canımsın demiş miydim? :cann

Oyhhhh kuzum benim :gulumse bu kadar da tatlı olunmaz ki :kalp: