• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Magazinde bugün=}

eiSy

Emektar Üye
Konular
1,067
MFC Puanı
37,500
Meganin 3 lusu @eiSy
@Pozitivizm
ve @Sindy yine is basin yoneticilerimiz bukezde kar keyfi yapmak icin uludaga dogru yola cikmak icin hazırlanıyorlardı .)) yerinde durmak bilmeyen 3'lümüze iyi tatiller diliyoruz ??

Ekli dosyayı görüntüle 13133

Uludağa gidersek cem bizi bulur ama rahat vermez bize. ? ?
El sallayan @eiSy ??ortada ki sindy ve şaşkın tavuk ben??

Ayy nasıl da şaşkın şaşkın masum bakıp el sallamısım. ? ?​

Sindy

Süper Moderatör
Konular
1,472
MFC Puanı
116,640
55-entry-0-1639319840.jpg

Çiçeği burnunda yeni moderatörumuz @LastLove bugün itibari ile aramıza katılmış bulunuyor kendisine hayırlı olmasi dileğiyle ve başarılarının devamını diliyoruz sevgili lovecim hoşgeldin tekrardan seni tanımak çok güzel ????

Sindy

Süper Moderatör
Konular
1,472
MFC Puanı
116,640
Merhabalar Megaformun magazin severleri .)))

Uzun bir aradan sonra yine sizlerleyiz :p

Sevgili yöneticimiz @Pozitivizm nerdeyse iki aydır kayıp kendisine hiçbir şekilde ulaşılamıyor
çok merak ediyoruz biranda hiçbir şey demeden ortalardan kaybolan sevgili pozi umarım iyisindir canım ?

Sevgili patronumuz kırmızı plerinli adminostor @StigmatA bugün çok yoğun bir gün geçiriyorum başımı kasicak vaktim yok siz forma sahip çıkın size güveniyorum dedi Kolaylıklar diliyoruz kendisine ?

Sevgili tatlı güzel iyi kalpli @Nur ablamız bu gün çok güzel bir şiirle @Simurg un gönlünü aldı şiirde çok güzeldi hani çok beğendim gönlüne sağlık nurcum ?

Sevgili minik kuşum @eiSy bebeğim gözüm seni arıyor forumda sen arada sırada uğra bana hovardayim diye kıyma bana gece firardayim uyma bana aman aman bebeğim seviliyorsun ??

Sevgilile minnak kizce @LastLove tatlım benim biz seni sıcak samimi bir insan olarak sevdik kendini ozletiyorsun arayı fazla açma çiçeğim ??

Yeşil modumuz @Ragnar yine ortalarda yok gibi acaba işlerinin yogunlugundanmi diye düşünüyorum yok eğer değilse ceza çözeceğim kendisine ?

Sevgili abicim @SouL bana yardima gelecekti abi sana güveniyorum bak sakin vazgecim deme işler beklemez :D yardımın lazım biliyorsun kazma kürek işler kas gücüyle oluyor bede de o yok ince işler seni bekliyor :D

Sevgili iyi yürekli can dost yüreği iyilik dolu @Simurg forumuzun asil hanimefendisi samimiyetle sevecenligiyle herkes tarafından çok seviliyor ???

Ballı kaymaklı Antep'in güzeli @Sezen bebeğim nerelerdesin sende kaybolma 155 su Arıcan en son. Yaa tek tek toplatacam sizi formu boş bırakmayın ?

Yeni uyelerimizden @DURUBEY dopra sözleriyle forma hızlı giriş yapmisti arada uğrayıp gidiyor kendileri ?

Sevgili @Anduril sessizligin hiç bozulmuyor sakinligin ful kendi halinde takılıyorsun
Olsun biz seni böylede seviyoruz ?

Sevgili @TRWE_2012 sende kayıp gibisin bir sorunmu var umarım iyisindir ?

Bugünlük bukadar yine görüşmek üzere herkes cici baksın kendine .))

Son düzenleme:

Nur

MFC Üyesi
Konular
397
MFC Puanı
40,960

Sevgili yöneticimiz @Pozitivizm nerdeyse iki aydır kayıp kendisine hiçbir şekilde ulaşılamıyor
çok merak ediyoruz biranda hiçbir şey demeden ortalardan kaybolan sevgili pozi umarım iyisindir canım ?

Sevgili patronumuz kırmızı plerinli adminostor @StigmatA bugün çok yoğun bir gün geçiriyorum başımı kasicak vaktim yok siz forma sahip çıkın size güveniyorum dedi Kolaylıklar diliyoruz kendisine ?

Sevgili tatlı güzel iyi kalpli @Nur ablamız bu gün çok güzel bir şiirle @Simurg un gönlünü aldı şiirde çok güzeldi hani çok beğendim gönlüne sağlık nurcum ?

Sevgili minik kuşum @eiSy bebeğim gözüm seni arıyor forumda sen arada sırada uğra bana hovardayim diye kıyma bana gece firardayim uyma bana aman aman bebeğim seviliyorsun ??

Sevgilile minnak kizce @LastLove tatlım benim biz seni sıcak samimi bir insan olarak sevdik kendini ozletiyorsun arayı fazla açma çiçeğim ??

Yeşil modumuz @Ragnar yine ortalarda yok gibi acaba işlerinin yogunlugundanmi diye düşünüyorum yok eğer değilse ceza çözeceğim kendisine ?

Sevgili abicim @SouL bana yardima gelecekti abi sana güveniyorum bak sakin vazgecim deme işler beklemez :D yardımın lazım biliyorsun kazma kürek işler kas gücüyle oluyor bede de o yok ince işler seni bekliyor :D

Ballı kaymaklı Antep'in güzeli @Sezen bebeğim nerelerdesin sende kaybolma 155 su Arıcan en son. Yaa tek tek toplatacam sizi formu boş bırakmayın ?

Yeni uyelerimizden @DURUBEY dopra sözleriyle forma hızlı giriş yapmisti arada uğrayıp gidiyor kendileri ?

Sevgili @Anduril sessizligin hiç bozulmuyor sakinligin ful kendi halinde takılıyorsun

Eline emeğine sağlık çok güzel paylaşım olmuş teşekkürler canım ?

Anduril

MFC Üyesi
Konular
9
MFC Puanı
10,740

Sevgili iyi yürekli can dost yüreği iyilik dolu @Simurg forumuzun asil hanimefendisi samimiyetle sevecenligiyle herkes tarafından çok seviliyor ???

Bende sizi seviyorum..
Herkes için ayrı ayrı emek veren ,hassas düşünceli ve tatlı dilli @Sindy

DURUBEY

MFC Üyesi
Konular
3
MFC Puanı
3,300
senin içinde bir televole muhabiri yattığını biliyordum:) Acun Ilıcalı ile şahsen tanışıyoruz istersen sizi tanıştırabilirim:)

Sindy

Süper Moderatör
Konular
1,472
MFC Puanı
116,640
Sevgili megaforum magazin severleri kısa bir aradan sonra yine sizlerleyiz.

İlk olarak formumuzun sahibi @Pisadam mega için dişini tırnağına takip gece gündüz formu daha iyi bir hale getirmek için emek harcamaya devam ediyor sevgili Burak emeklerin için minnettariz sana ???

IMG_20220715_185703.png

Ve formumuzun kırmızıli admini @StigmatA 9 günlük bayram tatilini evde geçirerek tatilin tadını çıkarmaya çalışıyor arada formu yokluyor son msji alıyorve gidiyor. :p tatilin bitmesine de azkaldi işler güçler seni bekler .)

0eabf1cf8641703de4614abff15f7a5c.gif

Mega formun mavisi sevgili @SouL onunda işleri başından aşkın yorgun bir hali var gibi forma gelip @Sezen e takılmadan edemiyor sevgi dostluk bu olsa gerek aralarındaki bağ çok farklı değişik seviyorlar çok belli bizde bu hallerini seviyoruz onların iyiki varsınız .)

IMG_20220715_190614.png

Son düzenleme: