• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Manyetit ( Mıknatıs Taşının ) Faydaları

Sentinus

MFC Üyesi
Konular
3,490
MFC Puanı
7,510

Manyetit Taşının Faydaları ve Mıknatıs Taşının Faydaları

Fiziki veya ruhsal olarak ağır olarak ağır olan yükleri taşımakta yardım eder. Onları hafifletir, kişiye enerjisini yükselterek cesaretini artırarak yardım eder. Bilinen diğer faydaları;

• Sizi değişime yönlendirir. Değişme gücü bulmanıza yardım eder.
  • Bazı insanlarda ya da yerlerden duyulan sıkıntıları uzaklaştırır.
  • Kan dolaşım sistemini ve bağışıklık sistemini güçlendirir, kanın sağlıklı kalmasına veya kanama problemlerinin ortadan kalmasına yardım eder.
  • Saçları, iskelet sistemini ve deriyi sağlıklı tutar.
  • Mıknatıs taşı, aynı zamanda önemli bir sağlık terapi elemanıdır.

Takı olarak kullanılması yararlı olduğu kadar zararlı olduğu da kabul edilir. Eksi ve artı kutupları olan mıknatıs taşı, çekim gücü oluşturabileceği gibi (ki bu bile bazı kişilerde boğulma hissi uyandırabilir.), manyetik olan karışıklıklarına da sebep olabilir. Zira zıt kutuplar birbirini iter. Örneğin birbirini seven eşler arasında aşk ve sevgi duygusunu artırabilir de, sevgilileri birbirinden uzaklaştırabilir de.