• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Maria Teresa, Maria Teresa hayatını kaybetti, Maria Teresa nasıl öldü, Maria Teresa kimdir?

Master

You
Yönetici
Üyelik Tarihi
8 Ara 2012
Konular
4,182
Mesajlar
11,473
MFC Puanı
34,770
Maria Teresa, Maria Teresa hayatını kaybetti, Maria Teresa nasıl öldü, Maria Teresa kimdir?​KRALİYET AİLESİ'NE KORONA ŞOKU! PRENSES MARİA TERESA HAYATINI KAYBETTİ
Coronavirüs salgınının dünyada en fazla can aldığı ülkelerden İspanya'da Kraliyet Ailesi'nden de kötü haber geldi. Koronavirüs testi pozitif çıkan 86 yaşındaki Prenses Maria Teresa, hayatını kaybetti.
İspanya'nın Burbon-Parma Kraliyet Ailesi'nden prensesin ölümünü kardeşi Prens Sixtus Henry açıkladı. İspanyol Prenses böylece dünyada Covid-19'a yenik düşen ilk kraliyet ailesi mensubu oldu.
Fransa'nın başkenti Paris'te 28 Temmuz 1933'te doğan Prenses Maria Teresa, İspanyol Kraliyet Ailesi'nin en küçük kolu olan Burbon-Parma ailesinden Prens Xavier ve Prenses Madeleine'in altı çocuğundan biriydi.
1585471039195.jpg

İSPANYA'DA CAN KAYBI 5 BİN 820'YE YÜKSELDİ
İspanya'da son verilere göre Covid-19 salgınında hayatını kaybedenlerin sayısı, ülkede şimdiye kadar tespit edilen günlük en yüksek rakama ulaşarak 5 bin 820'ye yükseldi.
.

ALINTIDIR.
 
Üst