• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Meb'den Öğretmenlere Ek Gelir Fırsatı

Konular
91
MFC Puanı
1,450
Merhaba değerli MegaForum Severler,

Milli Eğitim Bakanlığı Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı Bilgi Sistemi ''Ders Kitapları İnceleme'' tabanına kayıt olarak ek gelir elde edebilirsiniz.

Eğitim - Öğretim yılında okutulacak ders kitaplarının incelenmesi güncellenmesi, program geliştirme sürecine katılım ve var olan eksiklikleri gidermeye yönelik olarak kurulan Bilgi Sistemi Bakanlığın tüm eğitim sınıfı personellerinin kullanımına açıktır.
Hizmette 10 yılını doldurmuş olmak kaydıyla, kitap incelemesi ve değerdirmesi için başvurmak isteyen tüm eğitim sınıfı personelleri http://e-mufredat.meb.gov.tr 'den mevcut bulunan mebbis şifreleri ile giriş yaparak başvurabilirler
Bunun için MEB'in yayınladığı yazıyı inceleyerek ''Ders Kitapları İnceleme'' tabanına kayıt olmanız gerekiyor. Kayıt olmak için tıklayınız:

Saygılarımızla,

logo1.png