• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Mega Forum Kardeslık Projesı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

LastLove

MFC Üyesi
Konular
75
MFC Puanı
2,970
Oncelıkle bu konu benım dusundugum bır konudur. Forumda bırbırınden farklı bır suru uye var ve bazwn bılmeden bırbrıımızı kırabılgoruz

Ben de yenı bır arkadasınız olarak orıjınal bır fıkır buldum.. Katılırsınız katılmazsanız sıze kalmıs zorlama yapmıyoruz ama problemlerı ancak konusırak cozebılırız

o yuzden herkesın bırbırı ıle kavga etmek yerıne arkadas olması ıcın bu konuyu actım bırbırı ıle anlasamadıgını duzundugumuz ınsanları boylece kardes yapacagız bırıne kırıldıgımızı falan bu konu altında yazacagız boyle kavga dovus kotulukler olmadan hep barıs ıcınde olacagız

Mesela ben basta @TRWE_2012 hakkında on yargılıydım sonra sevdım ama mesela kendımı onla kardes ılan edıyorum dıger dusundugum kısılerde soyle aramkzda kırgınlık olmasın

Bu lıstedekı kısıler forumda da oz kardeslerıymıs gıbı takılacaklar oyle gorecekler yanı bırbırlerını

@TRWE_2012 @LastLove
@eiSy @Gül34
@Darksaga @StigmatA
@Anduril @Sindy
@Pozitivizm @saphira
@Ragnar @MFC
@YunusGG @Derin Mavi

Aklıma sımdılık gelenler bunlar artık sız kardessınız arkadaslar
Aranızdakı tum problemlerı bu konu altında konusup cozeceksınız ıcınıze atmak yerıne daha en bastan her seyı cozecegız :)

Benım kırdıgım herkes varsa hepsınden cok ozur dılerım

Sindy

Süper Moderatör
Konular
1,472
MFC Puanı
116,740
Ama bnmm @Anduril ile bir sorunum yokki .)) Gayet saygılı davranan biri bana karşı bir kötülüğüde olmadı yani sadece ponçik moncik demesini istemiyorum .) Dimi arkadaşım Andruil varmı bir sorunumuz bnce yok varsa çözelim saygılarımla ?

LastLove

MFC Üyesi
Konular
75
MFC Puanı
2,970
Ama bnmm @Anduril ile bir sorunum yokki .)) Gayet saygılı davranan biri bana karşı bir kötülüğüde olmadı yani sadece ponçik moncik demesini istemiyorum .) Dimi arkadaşım Andruil varmı bir sorunumuz bnce yok varsa çözelim saygılarımla ?
Problemın var dıye degıl eşleştırmelerı rastgale yaptım bak ne guzel boyle herkes kendını ofade etsın sındy abla gıbı her sey cozulur

Sindy

Süper Moderatör
Konular
1,472
MFC Puanı
116,740
Boşunami forum meleğiyim :D

Konular
22
MFC Puanı
3,420
Lastlove çok güzel şeyler yazmışsın. Yazdıklarından çok iyi birisi olduğun anlaşılıyor. Bazıları gibi lafta değil, kalben iyi biri insansın sen. Başkalarına saygıdan falan bahsedip çirkin imalar hakaretler yapmadan, ilk kendin özür dilemişsin. Bu bence çok güzel bir davranış..

Yeni bir üye olup bunları düşünebilmen bile bence alkışa değer.. Senden kaç yaş büyük insanların düşünemediği bu şeylerin.. Keşke yazdığın gibi olsa insanlar problem kalmaz ama öyle değiller..
Kişisel olarak kimseyle aslında bir problemim yok. Kimsenin kötü olmasını da istemem. Ama insanlar durduk yere hakaretvari şeyler yazabiliyorlar. İnsanlara kolay geliyor bir kişiyi taşlamak ama hiç kimse mükemmel değil zaten., Ben de değilim.. Benim de hatalarım olmuştur forum hayatım da ama yaklaşım çok önemli.. Yani bu forumda senin sandığım gibi arkadaşça yaklaşan birisi yok bana karşı, ben yine de kimseye saygımı bozmam.. :)

Mesela bir beğenmedim tuşuna takılıp insanlar kavga çıkarmaya çalışıyor.
Herkesten zaten daha önce özür dilemiştim.. Zaten hayata bakış açık değişti benim son 1 sene de eskisi gibi değilim. Eskiden yanlış davranışlarım vardı ama şuan yok. :)
Burayı yazdığın bazı kişilerin beni sevmediklerini biliyorum. Saygı duyarım sevmeyebilirler ama karşılıklı saygı olsun önemli olan bu..

Çok şeyler yazılır da konuşulur da.. Benim kimseye ön yargım yok. Karşındaki kişi de keşke o olgunluğu gösterebilse.. Dışlama yapılmasa.. :) Mesela bence forum kurallarına aykırı olmadıkça herkes fikrini özgürce yazabilir. Ben kendimce bir şeyler karalıyorum adam mesela gelip ben samimiyetine inanmıyorum diyor asgsgss.. Ee böyle olunca ne olacak? Mesela saygıdan falan bahsediyor sonra bakıyorsun kendi benden bin beter.. :D Dediğin herkes kendi ile barışsa, geçmişi değil bugünü esas asla bu problemler çözülür.. Kırdığım biri varsa ben de özür dilerim de.. Herkes sen gibi iyi değil yapacak bir şey yok.. :)

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
Benim de kimseyle sorunum yok var da sıkıntıya değecek biri değil, güzel düşünmüşsün canım ama sanal klâvye olayı farklı reel gibi karşına alıp konuş şeklinde olmuyor, bugün sana meleğim der yarın bi lafını yanlış anlayıp düşmanın olur sanal bu sonuçta, kendini bilmeyen insanlar ahkam kesmeye bayılıyor sanki dünya bunların etrafında dönüyor??

Derin Mavi

MFC Üyesi
Konular
1
MFC Puanı
1,040
Benim kimseyle bir problemim olamaz bu forumda niye ??? Cünkü kimseyi tanimiyorum ??? arada ugrar giderim ?

DURUBEY

MFC Üyesi
Konular
3
MFC Puanı
3,300
İmzandaki harf uyumuna bakınca hiçte melek olduğunu düşünmüyorum:) nolursun düzelt şu imzandaki harfleri:) takıntı yaptım işte ya:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...