• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

MegaForum Sohbet Köşesi

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
Peki Size Sorsak :
Sizin Antidepresanınız nedir ?
HanFendi Ben Deliyim :D :D

İzlediğim en orjinal sokak röportajlarından :D
Üzüntüden bile komedi çikartiyorum , çikartmak gerekir 😃😃 Sahan gökbakara selama olsun😂😂 O skeci bende hatirliyorum 💆‍♂️💆‍♂️💆‍♂️

Hatırlamayan var mıdır acaba 😂😂o da onların sorunu ne yapalım 😄

yoldan geçenlere sormak lazım :D

Sen sor ben izlerim 😂😂

Yarın burası kalabalık olur :) unutmazsam halkın nabzını yoklarım :p üfff bide sabah 6'da kalkıcam hadi bakalım :S:S:S:S:S

Biz her gün erkenden kalkıyoruz sen 1 hafta kalkıyorum diye üff diyorsun 😂

Benim DNA'mda erken kalkmak yook :D :D Az kald , bir iki sene daha çalışıcam, ondan sonra Yalovada Köy Hayatına Geçicem :D İnek sağcam :D

Erken kalkmak yok ama mecburen kalkacaksın görev DNA anlamaz 😂Aaa ağa mı olacaksın inek sa-ğa-sın😄

:D Tamam senin hatrına kalıcam :D Şahin Ağa olma yolundayım..Peynirde Ya-pı-cam :D

Yoğurtta ya-pa-sın 😂

ayranda çal-ka-la-rım :D :D

Yaa ekmek de ya-pa-sın yeriz hee bide tereyağ 😂😂

yağlı ekmek tulum peyniri yanına karpuz :D

Ben demeden nasıl da anladın valla zeki insanın hali de başka oluyor 😄

köyy hayatıı köyyyy :D :D Anlarım şehir hayatının sıkılmışlığını :D Öğlende böreekk var hadi iyisin :D

Su böreği mi 😂 teşekkür ederim 😄

Dimi her yerde belli oluyor 😄😄