• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Menemen değil sahanda yumurta

diShy

Onursal Üye
Konular
32,527
MFC Puanı
2,580
55190157394.jpg

Fenerbahçe karşısında 1-0 geriye düşmesine rağmen maçı bir saniye bile bırakmayanBeşiktaş'ı Kanarya'nın eski yıldızı Mamadou Niang ateşledi, Olcay Şahan ise öldürücü darbeyi vurdu

Beşiktaş İnönü Stadı'nda dün geceye damga vuran iki isimden biri Fenerbahçe'nin eski golcüsü Mamadou Niang, diğeri ise Kartal'ın tartışılan 10 numarası Olcay Şahan'dı... Siyah-beyazlı takımın, 24. dakikada Sow ile attığı golden sonra bir saniye bile yenilgiyi kabullenmeyen Kara Kartal'da eski Fenerbahçeli Niang, 60'ta attığı golle Beşiktaş'ı 2-1 öne geçirdi. Senegalli golcü, siyah-beyazlı formayla ilk golünü attı. Gecenin kahramanı Niang, 90+3. dakikada ise Olcay Şahan'ın attığı golün asistini yaparak Kartal'ı uçurdu.
[FONT=Arial, Tahoma, Times, serif]
[/FONT]​
MAMADOU NİANG, BEŞİKTAŞ'TA SİFTAH YAPTI
Dev derbide 90+3'te attığı golle Fenerbahçe'ye 'öldürücü darbe'yi vuran Olcay Şahan maç sonunda kazandıkları için mutlu olduklarını belirtip, "Biliyorsunuz bu bir takım oyunu. Gol yedikten sonra maçı bırakmadık. Maçtan önce Beşiktaş'ta otobüsün önünü kesmişlerdi. Çok şaşırdım. Necip ve Mehmet Akgün bana gol atacaksın demişti. Golümü attım" dedi. Niang ise Beşiktaş'ta ilk golünü attığı için mutlu olduğunu belirterek, "Son golde Olcay'ın hızlı koştuğunu gördüm. Son ana kadar bekledim ve pası verdim. Maçlar oynadıkça, zamanla daha iyi olacağım" ifadesini kullandı.​