• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Merhaba MF Ben Cenk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konular
68
MFC Puanı
10
Selam Adım Cenk 1986 Dogumluyum İst. Atasehirde ikamet ediyorum
Model Casting Ajans Yonetiyorum ve Hobi olarak da Dj lik yapıyorum Gerek Clubber dj lik gerek radyo programı
Gezmeyi eglenmeyi film izlemeyi Dans etmeyi yuzmeyi Snow board ve Surf Yapmayı bu arada Antalya Turkey beach Surfer's Yarısmasında derecem vardir :) Asparagas bi surfer degilim :D
Tarihi mekanları ve Dunyanin degisik kulturlerini cok severim isim dolayısı ile bir cok ulke gezdim coguna asık oldum denile bilir .
Hayatımda Kimse yok Yer vermek istemiyorum Kimseyede bu aralar baya bir yorgun ve kırgın.
Araba surmek Araba yarısları en sevdigim activite dir. ANKARA Ostim İvedik Golbası Enka ( oto yarısların yapıldıgı yerler) İstanbul Bagdat caddesinde baslar koz yatagı girisine kadar gider besiktas otoban yoluda dahildir :)
Adana sanayi yani :D Antalya Oto saniyi bolgesi yani turkiye genelinde Tunnig bolgelerini bilirim Kendimde saglam bir yarısmacıyımdır Motor ve araba dalında Ankara Hipodromda yapılan yarısmada derece aldım.
Unv yi Antalya akdeniz unv de okudum Turzim otel işlt.
Bir kac yıl once Best Model of man Europe ya secildim fakat vucumdaki dovmeler yuzunden sorun yasayacagımı dusundugum icin vaz gectim.
Yeterlidir sanırım. Aranızda olmaktan keyif aldgımı belirtme isterim. iyi Forumlar Merak ettikleriniz icin sormanız yeterlidir.

Konular
2,315
MFC Puanı
1,680
Merhaba, hos geldiniz. Basarilariniz daim olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...